Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz 7Heads Drago #293519 üzenetére

    nemtudom milyen iphoneod van (marmint melyik verzio) , de asszem talan az iphone 2g-tol kezdodoen van ezekre dedikalt megoldas (nekem i12 van ,azon legalabbis van):
    ha megfogod a telefont siman ahogy amugy szoktad es a huvelykujjad kinyujtod felfele (ha jobb kezes vagy) akkor ahogy az ujjad huzod "felfele" ( egy balrol jobbra tarto korivu palyan fog az ujjad mozogni ha jol csinalod) akkor egy ponton az ujjad elhagyja a kijelzo sikjat es a telefon jobb oldali hosszanti elehez erkezik. na itt, ha ennek a mozdulatsornak a vegen egy kicsit "megtolod" felfele a huvelykujjad akkor ezen az elen mozogva egy ponton ellenallsba fogaz utkozni. na, ott majd talalsz egy DEDIKALT kepernyo lezaro gombot.
    kis gyakorlassal es kitartassal mar vakon meg fogod talalni, nekem 5-6 eve van fixen iphoneom es mar tudom jobb kezzel, bal kezzel, mutato ujjal, vilagosban/sotetben, bebaszva, es bar meg nem probaltam, de szerintem fejenallva is megy mar. nem hiaba mondjak, gyakorlat teszi a mestert. hat gyakorolj.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák