Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz manchester85 #29133 üzenetére

    inkabb egyes tweakekkel lesz a gond ugy tunik egy nap utan....bar az meg semmi.
    winterboard, OS7: Revive ugy f*sta ossze magat, hogy leszedni sem volt konnyu (nem akart lejonni siman cydia remove-al , de vegul csak sikerult, viszont amig fent volt a telo szinte nem tudott normalban mukodni)
    Van csomo ami nem kompatibilis meg az 5-os iphone-al, vagy a 6.1-es rendszerrel, pedig nem ismeretleneket probaltam.
    Ami fent van most az nem sok, de tobbre nem is vagyok...kar, hogy cyntact pl. a hivaslistaban mar nem jeleniti meg a kepeket csak a kontaktok kozott, de tobb a semminel.
    Ami tetszik es fizetos azt megveszem, de eddig meg az unfold, barrel, auxo, cyntact-on kivul csak az ingyenes activatort tettem fel, mert csomo gagyi, vagy tenylegesen nem kompatibilis (a graviboard meg jo lett volna pl. erdekesen nez ki, de azt megvenni sem lehet mert szinten nem kompatibilis).
    Ha talalok meg olyat ami tetszik es amig nem instabil, vagy sokat eszik addig felteszem....de sok otletem nincs (sbssettings nem kell auxo melle)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák