Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz waccamár #278561 üzenetére

    Én mostanában azt tapasztalom párhuzamosan használva a 2 rendszert, hogy inkább abban van különbség, hogy az appok megbízhatóbban mennek ios-en. Amire lehet mondani, hogy a fejlesztő sara, és 1-1 esetben valid lehet, de nálam mind ilyen, legyen az banki, utazás, menetrend, stb. Nem olyan dolgokról van szó amitől használhatatlan lenne, csak apró bosszantó dolgok. Pl repjegy böngészése közben ha visszalépek és változtatnék valamit, akkor vagy csak pörög vagy nincs találat, vagy banki appnál ha engedélyezni akarom a trankzakciót amit egy másik appban kezdeményeztem, akkor csak úgy mehetek biztosra, ha előtte már beléptem a banki appba és igazoltam magam az ujjammal, mert ha ezt nem teszem meg, akkor amikor már a trankzakció engedélyezésnél hiába dobja fel és történik meg egyben az azonosítás és az engedélyezés, csak pörög ez is, vagy kiírja, hogy engedélyezve, de a másik apphoz ez nem jut el és az várakozik tovább, vagy dob hibát. Vagy veszek egy jegyet, és újra kell indítani az appot, hogy megjelenjen. Nem minden esetben jönnek ezek elő, csak ameddig ios-en kevesebb mint az esetek 1%-a problémás, droidon kb 10.

Új hozzászólás Aktív témák