Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noxy

    veterán

    válasz -Ben- #183947 üzenetére

    Azért hogy használd az iCloud for Win-t . (vagy MAC-t ez még jobb) :DDD
    Nem tudom melyik évben lehetett utoljára, a Shift + katt.. az utolsó képre oszt kijelölte az összeset.

    Nekem fent volt az iCloud for Win, amiben be volt kapcsolva az iCloud drive, ami a routerben (UPC ConnectBox) 7 portot forwandingolt a PC-re. Emiatt nem tudtam a nas-nak portot nyitni mert elfogyott az engedélyezhető IP címek száma. Az egyik port meg össze is akadt a NAS-l. itt jöttem rá, hogy ezeket a portokat az iCloud drive használja. Ment a levesbe az iClod-s sz..ság .Gyengébb gépeket be is tud lassítani, mert induláskor betölt minden sz..t, meg fut a háttérben.

    A NAS-n lévő iPhone képek (auto backup) mappát meg felcsatoltam hálózati meghajtónak, rákattintva 1mp múlva már látom is a képeket, amit előtte 5mp-l csináltam.
    Ja és mielőtt azt mondaná valaki, mi van ha NAS megsemmisül valami miatt, és ugranak a képeim.
    Nem, mert egy másik városba lévő uan ilyen NAS-ra hetente 1x szinkronizálja a képek, meg a számomra fontos adatokat.

    Ennyit röviden az iCloud, meg az iCloud Drive-ról.
    Persze azért használhatok ezek is, csak idő és türelem kell hozzá. :K

    ''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

Új hozzászólás Aktív témák