Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirszevenap

    addikt

    válasz atos19881101 #15449 üzenetére

    Nem, de pl nekem be van kapcsolva non-stop a wifi is meg a 3G is (1 óránként frissíti az emailt, ha elfeledkeznék róla, szóval az sem kézin van) , mivel folyamatosan jönnek az email-ek amik nekem fontosak, illetve családtagjaim, barátaim Viberen hívnak ill üzennek nekem. Ja és semmi zenét nem hallgatok rajta, pl a tegnapi használatnál volt egy kis tap tap revenge az időben, de nekem ne mond h azért bírta csak a töredékét mint a tiéd... Több most nem jut eszembe. Ja de... Nagyon rá vagyok állva a panoráma képre! :D Ha kell ha nem csinálok valami szép helyen panorámát! :D Ennyi...

    Ui:. Figyelj , ha neked valóban ennyit bír, mondj el egy imát! Én csak örülni tudok neki ha ez valós érték és vannak ilyenek is. Soha ne add el. Minden rossz indulat nélkül. Ilyet még nem láttam egy telefonnál sem.

    (#15452) Tibee86: +1 , Rajtad mindig nagyokat nevetek! Ja és ne rakj mindent off topikba, mert ez igen is ON! :D

    Más: Valaki nem mond egy saját tapasztalatot részletesen az i5-ről. Kíváncsi vagyok nem hivatalos tesztekre is.

    [ Szerkesztve ]

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák