Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolesz06

    tag

    Sziasztok!
    Van egy iPhone 6S fél éves készülékem! Minden oké vele eszem ágában nem lenne lecserélni, viszont van pár dolog ami kezd egyre idegesítőbb lenni. Igazából gondolkozom a garanciáztatásban csak fogalmam sincs mennyire vizsgálják be a készüléket illetve mennyire foglalkoznak az adott hibával, mert ha kevésbé és épp nem tapasztalnak semmit hanem visszadobják csak nem található hibával akkor feleslegesen nem nélkülözöm több hétig! A lényege annyi hogy a készülék rengeteget vesztett az üzemidejéből gyakorlatilag rosszabb már mint egy több éves iPhone. Arról nem beszélve hogy spontán, nem minden nap de heti szinten csinál olyat hogy egy adott százalékról mondjuk 80%-ról leugrik 50%-ra, miközben a telefon csak pihent az asztalon és semmilyen háttéralkalmazás vagy net nem fut. Az hogy melegszik már elfogadtam bár, ezt egyetlen Apple készülékemen sem tapasztaltam még eddig ugyanilyen használat mellett. A másik ami zavar nagyon hogy rengeteget ingadozik a térerőm ami van hogy olyan rossz hogy hívást sem tudok kezdeményezni miközben egy másik mellettem állónak ugyanezen a típuson és szolgáltatón lényegesen jobb a térereje. A leírtak nem napi szinten fordulnak elő hanem spontán, de érezhető hogy valami nem stimmel, ezért is írtam ide mielőtt besétálnék a T-be hogy ha valakinek van hasonló esete vagy biztos rálátása akkor segíthetne!
    Köszöntem . :)

Új hozzászólás Aktív témák