Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kispéé

    aktív tag

    Tudom off lesz a köv. hozzászólásom, de ezt muszáj megosztanom veletek minél hamarabb.

    Lényeg a lényeg,hogy ma egy céges bográcsozáson vettem részt, ahol volt a társaságban egy csaj, tudjátok az a nyávogós picsa fajta, nagy darázsszemüveggel aki mellesleg rusnya is volt szvsz,de nem erről akarok beszélni. Volt neki egy i4-e , sokszor dumcsizott rajta, úgy trendien,keresztbe ülve a széken. Aztán csak kiszúrta kis idő múlva, hogy én is iphone-os vagyok, egyszer csak odajön hozzám,hogy "úristen mi történt a telefonommal?" egyből a közepébe vágva. Nézem, mondom magamban"összeomlott a mobilesubstrate",aztán safe módba váltott. Mondom neki, összeomlott a rendszer, néz rám, mintha azt hitte volna, hogy egy ház omlott össze.De mondom, nincs vész, újra kell indítani. "Újraindíthatom?" -Kérdeztem, -Aha. -Jött a válasz. Újraindult pikk-pakk nincs semmi gond. Mondom neki, "felvan törve a telefon." -"Micsoda???? "(Tekintete,mintha meghackelték volna a telóját.)-Öhm,úgy értem, az iphone alapvetően zárt rendszer és azért van jailbreakelve,így hívják a módszert, hogy lehessen futtatni másolt progikat stb. (Kb. kínaiul mondtam volna) Így szól: -Úgy hallottam lehet frissíteni a telefont, megcsinálnád nekem? -Itt és most? - Igen. -Mondom nem olyan egyszerű az, backup-olni kéne az adatokat stb. Szoktad számítógéppel összedugni? Nem,soha. -Nagyszerű. Mondom, hagyjuk most, jó lesz az a 5.11 IOS. Nézem a telót, van rajta két oldal, csak a gyári appokkal. Nézi az enyémet, mik azok a számok? Appstore fölött, a cydia fölött, az installous fölött,stb. Mondom azt jelzi új programfrissítések. (Full homály). Gondoltam,kezdő iphone-os,mondom "a telefonod új? Most vetted?" -Nem, már egy éve megvan. (OMG,Majdnem lefolytam a székről.) -"Küldjek már át neki programokat." -"WTF?" Mondom olyat nem tudok most, wifi nélkül, appstoreból kéne letöltened, (nemtudjamiaz) "mobilneted van?" -Á dehogy. -És wifid? (Ott lakik a házban) Olyan sincs. Na itt ennél a pontnál, egy nagyot kortyoltam a pálinkámból és elfordultam tőle. Közben látom épp megereszt egy telefont, a hívás után, törli ki egyesével a híváslistát,persze nem tudja, hogy egyszerre is lehet. Rá se kérdeztem miért csinálja, ráhagytam, legjobban a telefont sajnáltam, legszívesebben zsebre raktam volna a telefonját és adtam volna neki egy nokia 3310-est, az való neki. Hihetetlen, ilyen létezik? Telefonálásra és SMS-ezésen kívül semmi másra nem használja, a google mapsra is úgy nézett mint a boci az új kapura. Most komolyan, ennyire trendi, villogós teló ez??? "i don't live this planet anymore"

Új hozzászólás Aktív témák