Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz Gsx-rr #102407 üzenetére

    Értelmezitek ti, azt amit írok?
    Az erősebb szájkarate hellyett javaslom pl:

    (#102407) Gsx-rr!
    [link]
    Ez a válaszod arra, hogy nem találom a korábbi hívásaim között az egy héttel ezelőttit.

    Miután én felvetem, hogy 100-at jelenít meg nálam a híváslistában, akkor előjössz azzal, hogy használjam a keresőt.
    Na látod ez az amiről írtam.
    Villanyt nem tudok kapcsolni, mert nálunk tanyán nincs...

    (#102408) B-L-A-C-K !
    Ezzel a príma hozzászólással értettél egyet itt.

    Megkérdezhetem, hogy ebben mi az a nagy segítség részedről?

    A másik: pl. te minden bejövő hívásodat lemented a partnereid közé?
    Azt sem tudjátok, hogy egyesek hogyan használják a telefonukat TELEFONÁLÁSRA, mert csak játék, meg net, meg vagánykodásra kell az iphone.
    Sajnos ez a véleményem rólatok, mert a megnyilvánulásotokból egyértelműen látható, hogy pl. az egyik fő funkció nem úgy működik, ahogy kellene.
    Tudom az iphone hibátlan, így ez a 100 előzmény megjegyzése pontosan ideális!

    (#102409) Noxy!
    "Ha fontos egy szám akkor azt miért nem lehet névhez kötve elmenteni?"
    Azt feltételezed, hogy hülye vagyok, nem mentek el számokat, és a rendszert hibáztatom.
    Azt sem tudod, hogy hogy használom a telefont, és eddig ez senki részéről fel sem merült, hogy csak egy bizonyos számú hívást bír /akar/tud megjeleníteni.
    Ma fontos lett volna, és kénytelen voltam a feljegyzéseimet előtúrni, nem a kéznél lévő iphoneból kinézni a számot....

    (#102411) Gsx-rr !
    Ez így van, ezért jár a :R

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák