Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zümzümm

    senior tag

    válasz Quqesz #50887 üzenetére

    Teljes mértékben egyet értek. De azért ne legyünk már lusták hátrébb lépni hogy a téma egésze látható legyen. Illetve legugolni stb...

    (#50889) eladogeppc
    Igen, csak ez így nem olyan tiszta és egyszerű ahogy írod. Elméletben oks, de a valóságban már nem annyira állja meg a helyét. Látok itt olyan fotokat amiben a téma eleje és vége hiányzik, mert a kolléga egyszerűen nem volt képes pár lépést hátrébb menni hogy beleférjen a téma a fotoba. Vagy oldalazni kb 10 métert, hogy akkor kissé hosszában beleférjen. Ennek ellenére ment a tapsos like:) Persze ha valaki más fotoz így, aki nem tartozik a kölcsönösen adok kapok tapsos lájkot című klubba, annak kioktatás a jutalma. Volt rá példa...

    (#50915) Econ
    Bezony... :(

    De nem is ez a lényeg. Ha nem az, hogy a klub egyik tagja indokolatlanul és elfogultan, méltatlan helyre rakta az S6-ot. mint ha valami féle itteni közutálatnak lenne kitéve a Samsung. Eddig ezt csak Iphone-nal kapcsolatban tapasztaltam. Nyílván ez fájó dolog annak akinek S6 van. De! Megtévesztő is, azoknak, akik éppen új mobil választás előtt állnak, és a mobil kamerás képességei a döntőek a választásban. Mert azt látja, hogy agyon dicsérgetik egymást a klub tagjai, indokolatlanul IS... mellette meglátja a fentebb említett listát amin az S6 rajta sincsen alapból, amivel teljesen fals képet kap a fotos mobilokról.
    Semmi de semmi baja az S6nak. Topon van az még, és jövőre is topon lesz ahogy a G4 és G5 is...

    Én is tudnék szolgálni rossz időben készült fotokkal, ami nem igazán tetszetős a szemnek, mint pl ez, csak azért mert kilátóban voltam...
    De a kevesebb több elvet vallva, ilyen fotot nem tennék fel.(csak most példaként)

    Ilyeneket már inkább...
    szobor auto
    szobor és "veteményes" auto
    veteményes auto
    6tyúk auto
    6tyúk_2 auto
    6tyútámadás auto
    szökőkút auto
    szökőkút víz auto
    jégkristály auto
    virág makro auto
    medence auto
    bicikli ut auto
    virágok auto
    virág auto

    Nem kell a lájk. De helyre kellett tenni azt a bizonyos listát, azok számára, akik mobilválasztás előtt állnak és a topic fotoit figyelik.

    S6

Új hozzászólás Aktív témák