Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    válasz P00By #1615 üzenetére

    Először azt hittem, hogy ez valami hangalámondásos poénvideó, mert mikor néztem csúszott a hang, és nem a szájmozgással együtt szólt.
    Végig olyan fejet vág az ember, mint egy jól lakott óvodás. (vagy nem csak kajával jóllaktatott, hanem betépett arc)
    Na meg kicsit földöntúliak voltak azok a számok is első halásra, a két dolog párosítása erősen baromkodásra hajazott. :))

    Szerintem a statikus annyit csinál, hogy mikor mindenképp ki kellett olvasnia egy write blockot, akkor visszaíráskor igyekszik olyan helyre visszaírni, ami legkevesebbet íródott addig, a dinamikus pedig idle módban nekiesik, és mint valami hardveres defrag átrendezgetni magát.
    Vagy esetleg hogy a statikus csak annyit tesz, hogy mikor írnak rá valamit a legfiatalabbra irányítja, a dinamikus pedig akár azt is megcsinálja amit fent a statikushoz írtam?

    Szerintem amúgy sok laggolási probléma, meg ezek a használat alatti drasztikus belassulások épp a wear leveling miatt lehetnek.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Aktív témák