Hirdetés
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- iPhone topik
- Nothing Phone 2a - semmi nem drága
- Samsung Gear S3 - második kör
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Youtube Android alkalmazás alternatívák reklámszűréssel / videók letöltése
- Aranyérmes szelfimóddal érkezett egy gyönyörű flipes telefon
- Milyen hagyományos (nem okos-) telefont vegyek?
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
-
Mobilarena
A Microsoft Excel topic célja segítséget kérni és nyújtani Excellel kapcsolatos problémákra.
Kérdés felvetése előtt olvasd el, ha még nem tetted.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Törpella
csendes tag
Sziasztok, kellene egy kis segítség...
Amit Excelben elértem:
Egy adathalmazból vadászom ki függvények segítségével termékazonosító, vonalkód utolsó számjegyei vagy kötegszám alapján a szükséges adatokat, ez működik is rendesen.Szeretném egy másik munkalapra elmenteni ezeket a kinyert adatokat.
Amit szeretnék elérni:
Adatok munkalapfül F,G,H,K,P,Q oszlopainak sorait amennyiben nem üresek (a sorokban a cellák természetesen összetartozó adatokat tartalmaznak) szeretném átmásolni a Mentett munkalap A - F oszlopainak soraiba úgy, hogy az Adatok munkalapfülről mentésre kerülő minden sor a Mentett munkalapon a következő üres sorba kerüljön (felülírást elkerülendő), és értékként legyen beillesztve (tehát a függvények ne működjenek tovább és a dátum is /Adatok P oszlopából/ változatlan maradjon. Plusz szeretném a Mentett munkalap minden mentett sorának végére (G oszlop) odabiggyeszteni az Adatok munkalapfülön a W1 cellában levő nevet, ami napról-napra változhat.Próbáltam egyszerű makrófelvétellel, de mivel az Adatok munkalapfülön a kitöltött sorok száma szintén napról-napra változhat, így ez a megoldás amellet, hogy túl bonyolult, nem vezetett eredményre.
A legegyszerűbb megoldás asszem simán kijelölni és átmásolni a kitöltött adatokat, hogy azután a Mentett munkalapról tovább tudjak dolgozni függvényekkel, pivottal, stb., de egy stabilabb és belevalóbb megoldást megbízhatóbbnak tartok :-)
Attól tartok, hogy valódi makróírás nélkül nincs megoldása a feladatnak, azonban az én tudásom ehhez nem elég még.
Ötlet valakinek...? :-)
Új hozzászólás Aktív témák
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- PC Game Pass előfizetés
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Autodesk & CorelDRAW - Azonnal - Számlával - Garanciával
- Játékkulcsok ! : PC Steam, EA App, Ubisoft, Windows és egyéb játékok
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 13 mini Red Kompakt méret, nagy teljesítmény 256 GB Használt,szép állapot, 100%
- Acer Chromebase All-in-One PC 23.8" Touchscreen
- Eladó Samsung S23 Ultra 8/256GB / 12 hó jótállás
- Microsoft Windows, Office & Vírusirtók: Akciók, Azonnali Szállítás, Garantált Minőség, Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Fferi50

