- Hetekig bírják töltő nélkül a Huawei sportórái
- Telekom mobilszolgáltatások
- Új nap, új Xiaomi 17 információk
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- iPhone topik
- Ennyibe kerülhet a Xiaomi Watch S4 európai változata
- OFFTOPIK: Earfun-lányok Magyarországon
- Milyen okostelefont vegyek?
- Google Pixel topik
- Huawei Watch GT 4 - kerek karék
-
Mobilarena
Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!
Új hozzászólás Aktív témák
-
sb
veterán
válasz
BullZeye #24164 üzenetére
Hadverker-ben vettem, noname 10m-s HDMI kábel. Most is van 2500-ért náluk.
PowerDVD pedig nálam is így kezdte, szürke paca volt. Aztán láttam, hogy a color beállítás limited-en van. full-ra áttettem és jó is lett.
Nálad akkor vannak furcsaságok, mert ez a beállítás is pont erre való lenne. Sajnos Intel IGP-n sokat szívtam vele, ott is 16-235-ös a kimenő jel, így "lecsapja" a fekete árnyalatokat és a fehér részeket is, tiszta fakó és szürke lesz a kép tőle. Csak ott a driver is bugos volt, nem lehetett állítani benne.
Amit peak ír az működhet még. A TMT is saját kimeneti formátumot használ és pl. a MadVR renderer is. Ezeknél mindegy mi van a driverben, alapból 0-255 range-et használnak (ill. amit beállítasz, mert madvr-ben pl állítható ugyanúgy belül). Arról nem tudok nyilatkozni, hogy a kimeneti jel szélességében mit-hogy változtatnak. Szvsz ilyen nagy különbségek azért nem nagyon vannak.
Új hozzászólás Aktív témák
- Tudástár Mi is az a HTPC?
- LG 55CS6 - 55" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3363
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3401
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE A520M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman ZM-T7 Corsair 550W
- Új Dell 14 Inspiron 5435 FHD+ Ryzen7 7730U 4.5Ghz 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega 8 Win11 Garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest