Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz raczandris #2107 üzenetére

    én azt is említettem, hogy az élelmes szerelők már az első telefon alkalmával lecsekkolják az ügyfelet, hogy tudja-e hova kell szerelni, kertes ház, vagy emelet, alacsonyra, vagy magasra kell mászni. gondolom ebből azért már lehet sejteni, hogy kb. mennyi idő lesz. A másik, hogy ha a szerelőnek jó a szervezőkészsége, és a saját területén képes egy napra 5-6, vagy akárcsak 3 ügyfelet leszervezni, akkor a napi km is eloszlik ezek között, hiszen nem minden alkalommal a műhelyből indul, és oda érkezik vissza. Gondolkodtam tényleg a digi szerelésen, de csak hobbi jelleggel, azért nincs munkahelyem, mert nekem nem kell a pénzért dolgoznom, másképp élek...Ez max időtöltésnek lenne jó, de lehet, tényleg egyszer összebeszélünk, és elmegyek neked egy napra segíteni. A béremből meg meghívlak valahol egy finom ebédre. Nem veled van problémám, mielőtt még félreérted, csak van pár dolog, amit én, ill. az ismerős szerelők másképp látnak/ csinálnak. Igazából itt felesleges erről beszélni, mindenki annyi időt tölt el egy helyen, amennyi a szereléshez kell neki, de egy biztos, az ismerős szerelőknek NAGYON NAGYON MEGÉRI digit szerelni, jól elvannak belőle...
    További szép napot.. :R

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák