Hirdetés

2019. február 20., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-05 18:53:36

Mobilarena

Diablo 3 topik

Visszatérhettek Tristram-ba, hogy felfedjétek a Fallen Star sötét titkát és hogy teljesítsétek a küldetést, Sancturary megmentését a démoni inváziótól!

- Season 15 Now live!.

- Patch 2.6.1 notes (magyarul).
- Patch 2.6.1. Developer Chronicles - Balance Goals. (magyarul)

A Nekromanta pack megvásárolható 14,99 €-ért a Blizzard Shopban (csak) digitálisan! Infók magyarul!

Nehézségi fokozatok és drop esély táblázatosan: [link] és Season Journey Tracker [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#851) Sirandrish válasza ProEvoFan (#849) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Előbb nézz utána mielőtt még 2-3szor megnéznél egy Batman-t :DD

prokxy Háhá...csak jól értelmeztem akkor amit írtál... :K
Én vagyok a király ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#852) prokxy válasza Sirandrish (#851) üzenetére

prokxy
(PH! kedvence)

Jaja, de akkor benéztem a kiírást vagy szimplán hülyeséget írtak ki a honlapon?
A munka vége felé már gondolkozni sem tudok! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: Pr0kxY_HUN ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#853) F-ECT$ válasza Chiller (#850) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Egyszer azért megnéznék egy statisztikát arról, hogy hány legendary maradt a földön megnézetlenül, mert:
-nem vették észre mikor esett
-képernyőn kívül halt meg a mob és ott esett
-a csapattag máshol ölte le a mobot és ott esett
-stb
:DDD

Dive ever, work never.

(#854) Pekkk válasza prokxy (#852) üzenetére

Pekkk
(fanatikus tag)

Tényleg van/volt valami karbantartás, mert a d3 progress sem frissül. Lehet nem a játékszerveren dolgoznak, mert bnet-re kb 1 órája nem engedett fel, de most már megy.

(#855) sith7 válasza ProEvoFan (#849) üzenetére

sith7
(PH! nagyúr)

Mé'r ... te szereted a Batman filmeket ... ? :F

;] .. amúgy én is :K

Diablo 3 , Hots: SithHet#1105

(#856) proci985 válasza mammutka (#753) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

resistre kb annyit tud csinálni, hogy shoulders/armour/öv/csizma négyesből olyan 200-300 körülit össze lehet hozni. 200at olcsón, 300at már drágábban, esetleg vész esetén resist/chc gyűrű is játszhat, de az más tulajdonságokkal már drága lesz.

rakanoth passz, rágebben még látszott mikor fog támadni, de 1.0.3 óta teljesen random szuszog. épsége meg annyi, hogy már bőven nem lehet lecsapni kb 15sec alatt.

+discpline cuccokkal, esetleg discilpine cuccokkal és régi nat settel és kegyetlen magas CHC+IASsal és a critre disciplinet töltő skillel szerintem menne egyébként, úgy kb végig fent lehetne tartani a smokescreent... illetve elég ideig ahhoz, hogy ne tudjon lecsapni.

drophoz: paragorn 12 felső határán vagyok, eddig esett egy unique, meg el tudtam adni egy cuccot másfél milláért. 1.0.3hoz képest totál használhatatlan az A3 drop.

[ Szerkesztve ]

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#857) Muton

Muton
(PH! addikt)

basszus, este vennem kell egy új nadrágod és biztos 10 felett lesz...

...meg a varázslómnak is, de az sokkal drágább lesz, vagy 50+...

...ebből következik, hogy jobban szeretem magamnál :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#858) Sirandrish válasza sith7 (#855) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Az avatarja nem elég meggyőző?
Tudtam én hogy összekeverhető a csodálatos pókemberrel de nem hitt nekem ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#859) sith7 válasza Sirandrish (#858) üzenetére

sith7
(PH! nagyúr)

:DD

Diablo 3 , Hots: SithHet#1105

(#860) McNamara válasza prokxy (#837) üzenetére

McNamara
(Ármester)

Elmondanám neked, hogy fingom nem volt a diablohoz. Soha nem játszottam vele azelött. Abszolúlt nem tartom magam jó játékosnak, de patch után nevetségesen könnyű lett a játék. Gondolom nem játszottál vele elötte.
Annyi, hogy fórumot olvastam és kérdeztem ha valami nem volt világos.
Lehet, hogy ha te is utánna járnál a dolgoknak és normálisan kérdeznél neked se lenne akadály a játék.

(#861) Edge válasza Gorneck (#846) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

az én voltam :)
barna és ronda pofa az avatarunk vendigoval :D lehet ezért keverted.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161~A9@Motorhead

(#862) Chiller válasza F-ECT$ (#853) üzenetére

Chiller
(senior tag)

Á, olyan nem történhet meg....

(#863) ooooobi

ooooobi
(senior tag)

VAlaki tudna most segiteni kinyirni Cidyät, ghomnal elakadtam aztän beszälltam egy nyilt gameba ott lement, de itt elakadtunk en egy pörgettyüs barbär vagyok eleg gazdasagos gearben, meg valami monk.
A monnk nem tom milyen lehet mert en anno siman lenyomtam monkal.
(meg van 15 perc valorom :) )

[ Szerkesztve ]

(#864) danilla válasza ooooobi (#863) üzenetére

danilla
(PH! addikt)

danilla87#2360 segítek

(#865) quex válasza McNamara (#860) üzenetére

quex
(tag)

-

[ Szerkesztve ]

3 féle ember van: aki tud számolni és aki nem.

(#866) ooooobi válasza danilla (#864) üzenetére

ooooobi
(senior tag)

köszi, elötted vagy 3-3szer nekiugrottunk :)

(#867) danilla válasza ooooobi (#866) üzenetére

danilla
(PH! addikt)

Igazán nincsmit. Amikor WD-vel próbálkoztam nekem is sokadikra sikerült csak, a kispókok mindíg szétkaptak ;] aztán vülgis kiderült, hogy csak rossz skillcsokorral próbálkoztam :)

[ Szerkesztve ]

(#868) TavariS85 válasza priti (#795) üzenetére

TavariS85
(lelkes újonc)

A hozzászólásodból tisztán látszik, hogy a játékbeli bénaságodból fakadó frusztrációt a nálad jobb játékosokon akarod kitölteni, irigykedsz arra hogy egyes fórumozók tudtak eladni tárgyakat rmah-ban, ezért visszafizettetnéd velük ezt az összeget "játékadó" címén. Törődj bele ez nem a te játékod, de választhatod a másik utat is, fasza fegyvereket és páncélokat is találsz bent az rmahban, biztos páran szívesen fogadnák az euróidat:)
Esetleg menj ki a szabadba és csináld azt amit az elmúlt 4 hónapban tettél, nem fogsz hiányozni;)

[ Szerkesztve ]

(#869) vhunor

vhunor
(őstag)

Vendor áron vihető.

You need a light?

(#870) danilla válasza vhunor (#869) üzenetére

danilla
(PH! addikt)

Én vinném: danilla87#2360

(#871) vhunor válasza danilla (#870) üzenetére

vhunor
(őstag)

Elkelt.

You need a light?

(#872) Agro

Agro
(senior tag)

EZ mi ez.......ez....?

act 2 run tegnap este, most néztem meg a droppot. Észre se vettem, hogy ott vigyorognak... erre kiszúrja a szemem a rendszer 2 ekkora fossal...

(#873) MrCsiT válasza priti (#795) üzenetére

MrCsiT
(PH! addikt)

PH Szabályzat szerint tilos a hangulatkeltő , személyeskedő fórumozás.

Ezt a hsz-ed szépen kimeríti. ("Szerintem neked is abba kellett volna már régen hagyni")

Stílusra már többen minősítették, így ettől én el is tekinthetek, bár csatlakoznom kell azokhoz, akik szerint khm.. rossz napod van :DDD

"200 óra játékidő fölött 100 óránként fizetési kötelezettséget vezetni be " -ezt a single player rész online volta miatt a "gyújtsuk fel!" kantálással díjazná a vásárlók nagy része, teljesen jogosan.. ezt aligha vállahatná fel a blizz.

Nem mondom, abban igazad van, hogy aki azért sír, hogy "csak" 20 EUR -t kapott, az bosszantó annak, aki 3-5 Eur -ért sem tud eladni semmit ott, de ha egyszer arra van kedve, hogy farmoljon, miért ne tehetné 0-24-ben ?

..és végül, ha a Te logikádat követem a drop-ról, akkor kérlek, NE játssz többet, mert az ÉN esélyeimet rontod ?! :C :Y

Agro : pont jó a 2 ujjadra, és akkor lesz életszívásod rendesen ! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#874) Agro válasza MrCsiT (#873) üzenetére

Agro
(senior tag)

DH-nak tényleg pont jó :D

Általában próbálom elkerülni hogy körül vegyenek

(#875) DeckardCain

DeckardCain
(senior tag)

NA jelenleg így állok szerencsétlen hősömmel :)

Na még egy 70-80 milla gold és kész leszek :DDD

(#876) ProEvoFan válasza MrCsiT (#873) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

"pont jó a 2 ujjadra, és akkor lesz életszívásod rendesen !"
Két egyforma legendaryból csak egyet lehet hordani. ;)

(#877) mpierre válasza DeckardCain (#875) üzenetére

mpierre
(PH! kedvence)

Az a kiskopács mit keres szegény Ribike kezében? Ez....ez, ez olyan..., unortodox. :DDD

[ Szerkesztve ]

Alles wasser oder was?? #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok #### Mi4S

(#878) Lézerparaszt válasza DeckardCain (#875) üzenetére

Lézerparaszt
(őstag)

Nekem is annyi kéne hogy kész legyek :)
Ez az enyimé.

A játék az nem játék ! Csak a Puffin ad Neked erőt, és mindent lebíró akaratot! Battletag:Hypperkarma#2958, https://www.youtube.com/channel/UCggTq8UFzxjhk3S51XAEcdA

(#879) radi8tor válasza Lézerparaszt (#878) üzenetére

radi8tor
(MODERÁTOR)

A szívem fájdítod!

⭐ https://wellbe.hu

(#880) emre33

emre33
(PH! kedvence)

60 szint elérése óta ez az első Legendary tárgyam.
Ér ez valamit? (euró és vagy gold?)

Kösz

TV Samsung 55js8000 Erősítö: Harman/kardon avr365

(#881) thesound

thesound
(őstag)

A WD urakat kérdezném, hogy mire kell figyelnem BufoAlvarius-nál? Most értem 60-ra és hell-en remélem gyorsan átszaladok. (HC karakter, szóval a túlélés fontos :P ) Jöhet skill tipp A1-re, gear tipp...stb. Thx.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#882) SLYM válasza thesound (#881) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

javasolnám neked a Fetish Army skillt Fetish Ambush rúnával, ezzel még több követőd lesz, ez pedig fontos, ha a túlélés mindennél fontosabb. aztán nem ártana a sisakodban lévő követ életet adóra cserélni, meg all resistance is kellene jó sok

[ Szerkesztve ]

(#883) Muton válasza Lézerparaszt (#878) üzenetére

Muton
(PH! addikt)

csak 205e a damage? Hát én ilyen alacsony értékkel nem linkelnék, mert a végén valaki megszól..

:P :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#884) SLYM

SLYM
(PH! kedvence)

esetleg még a Blood Ritual passzív adottság is segíthet a Jungle Fortitude helyére

Muton már csak egy kis élet kéne neki és akkor érne is valamit a 200k damage SS-el :)

[ Szerkesztve ]

(#885) danilla válasza Lézerparaszt (#878) üzenetére

danilla
(PH! addikt)

SS nélkül mekkora a dps-ed?

(#886) SLYM válasza danilla (#885) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

90k körül tippelem

(#887) thesound válasza SLYM (#884) üzenetére

thesound
(őstag)

azt nézegettem már, de nem mertem kipróbálni, nehogy annyira varázsoljak, hogy a hp-m elfogyjon... ;] (vagy nem így működik?)

(#888) SLYM válasza thesound (#887) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

15%-kkal nőnek a mana költégek, de kapsz 1% life regenerálódást másodpercenként

(#889) thesound válasza SLYM (#888) üzenetére

thesound
(őstag)

a leírás szerint nem... a mana 15%-át hp-val fizeted
(bár belegondolva 822 max mana 15%-a... soha nem fogyasztja el a 42k hp-t, ahhoz nagyon vadul kell varázsolni, igaz elit pakk közben...)

[ Szerkesztve ]

(#890) SLYM válasza thesound (#889) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

észre se vettem. :D az 1% life regenerálódás miatt csak azt vettem észre, hogy egész jól nő az életem még varázslás közben is (igaz összesen kb 1000 életet gyógyulok másodpercenként, ami miatt a 800 manámból elvesztett 120 élet kb semmi és annak még újra is kell töltődnie, ha tényleg így van ahogy mondod)

[ Szerkesztve ]

(#891) userxy

userxy
(őstag)

Ráuntam a DH-mra

Érdeklődnék, hogy egy pörgö forgó barbinak act3 farmoláshoz milyen statokra van szüksége kb.

és milyen fegyver kellene neki ?

(#892) proci985 válasza emre33 (#880) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

gold. túl sokat nem fog, ahhoz kéne rá crit is. sebzése sem túlzottan magas, bár oké.

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#893) mikromanus válasza userxy (#891) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Sok str, némi vita, elégséges vagy jobb chc, igény szeruint chd és elég jó allres. Kb ennyi. Fegyverben main hand durva legyen. Chc miatt jobb az axe vagy a mace (masteryből +10% chc nyerrhető). Off-hand kétrétegű. A spuri sebzésébe nem számolódik bele, így ha azzal sebzel akkor mindegy a DPS. WW-be azért beleszámít (váltásban?). Pontos voltam? :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#894) userxy válasza mikromanus (#893) üzenetére

userxy
(őstag)

Ennyit eddig is tudtam :D

Engem az érdekelt volna pontosabban mennyi az a elégséges CHC meg allres számban kifejezve :D

(#895) Lézerparaszt válasza danilla (#885) üzenetére

Lézerparaszt
(őstag)

110k körül. Nem sok, de legalább van 400% crit dmg-em :)

A játék az nem játék ! Csak a Puffin ad Neked erőt, és mindent lebíró akaratot! Battletag:Hypperkarma#2958, https://www.youtube.com/channel/UCggTq8UFzxjhk3S51XAEcdA

(#896) miko_

miko_
(tag)

Srácok ez mitől lehet? Mindig olyankor csinálja ha AH-ba rákeresek egy bizonyos legendaryra
ahogy gépelem be a nevét kidob.

(#897) F-ECT$

F-ECT$
(Jómunkásember)

A triumvirate +5-6% dmg-jével hogy érdemes számolni? Ha mondjuk van 70k dps-em és mondjuk arcane hydrát használok, akkor ez kb 3.5-4k dps-t jelent?

miko_: ismert bug

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#898) proci985 válasza Lézerparaszt (#895) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

mehe, én 85kn vagyok. bár nekem van resistem is:).

(#899) Gorneck válasza Edge (#861) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

:DDD :K

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#900) morvaigaben

morvaigaben
(tag)

Nem tudom volt-e már, ha igen bocsesz. 1.0.5 fejlesztések

"Az IGN tegnapi exkluzív anyagából azt is megtudtuk, hogy a fentieken túl az említett patchben két fontos, új játékelem is bemutatkozik. Az egyik a Monster Power, amellyel ki-ki beállíthatja a szörnyek erejét bármely szinten (tehát akár Normalon is), elérve így a saját játékstílusa és éppen terelgetett-tápolgatott karaktere számára legmegfelelőbb nehézségi fokot. Persze minél magasabb az érték, annál jobb cuccokat és több XP-t kapunk, tehát jól meg kell fontolni a lépést.

A másik az Inferno Machine, ami kifejezetten azok számára készült, akik már kimaxolták a karakterüket és még több kihívásra vágynak, ez tehát afféle "end game content", amíg megérkezik a PvP (ami egyébként már tutira nem ebben az évben lesz, ahogy az kiderül az idézett beszámolóból). A lényege, hogy a 60-as szintű hősöknek össze kell gyűjteniük pár cuccot, ebből megépíteni egy gépezetet, amelyet beindítva újabb, rettentő erős bossok szabadulnak a világra -- a cél, hogy felkutassuk és megöljük őket. Ha ez sikerül, a jutalmunk egy legendás gyűrű lesz, amelyhez csak így juthatunk majd hozzá."

Forrás: PGO

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.