Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kuyarashi

    őstag

    válasz Cray Tyler #4735 üzenetére

    Cray
    Nem, ez a Lacerta Octo Bearing Type Linear kihuzata. Iszonyat feszes, illetve fixálható a fókusz, és a kihuzat körbeforgatható, szóval a kamerával utólag is tudsz elegánsan átkomponálni.
    A dörzshajtás is lehet keményen passzos. Minden az anyaghasználaton és a megmunkáláson múlik. Például a 200/1000-en a Crayt, koppanás' után is simán tudom tekerni, pedig a gyári fókuszírozó ki van cserélve Lacertára.

    Ja, minden kell, Popeynek 3 db-ot vágtam. A külső átmérője mindnek 138 mm, a belső 100, 80 és 60 mm.

    Nimda
    Pont néztem én is a Lacerta árát. Kofferben, a hozzá készült korrektor nélkül 220.000 Ft, én még 142.000-ért vettem (mondjuk erősen akcióban), később pedig a korrektort használtan, féláron. Korrektorral most 272.000 Ft.

    popey37
    Ja, patika.
    A gyártók akkor is felviszik az árat a nyersanyag drágulásra hivatkozva, ha még a 2 évvel ezelőtt beszállított anyagokból dolgoznak. Valahol érthető, mert a következő kört már drágábban veszik, amit az aktuálisan eladott termékekből kell finanszírozniuk. A legtöbb kereskedő ugyanígy gondolkodik.
    Szóval, szerintem a "luxuscikkek" ára egy jó ideig magas marad.

    iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

Új hozzászólás Aktív témák