Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soma314

    tag

    válasz FecoGee #15611 üzenetére

    A 2.-3. próbálkozást, mint átlagot én évekkel korábban hallottam, olvastam, 2019 őszétől az új változat miatt besűrűsödtek a vizsga próbálkozások. Lehet úgy volt, hogy abban az időszakban minden 7. vizsgázónak volt sikeres a laborvizsgája. Most nem találom meg hol olvastam, és az is lehet, hogy rosszul emlékszem.

    Arra viszont biztosan emlékszem, hogy kétféleképpen is számolják az egyikbe beleszámolják a "no show"-kat, a másikba nem.
    Amikor először mentem laborra, akkor úgy voltam egyedüli vizsgázó, hogy papíron voltak mások is, csak nem jelentek meg a vizsgán. Ők a "no show" kategória.
    Az elméleti vizsga úgy volt érvényes 3 évre, ha 18 hónapon belül megkezded az első labor vizsga próbálkozást és utána 12 hónapon belül a következőt. Feltételezem azért jelentkeztek be vizsgára és fizették ki a vizsgadíjat, hogy bent maradjanak az időben. Ettől ugye nem lesz nehezebb a vizsga, de feltételezhetően azért nem mentek el, mert nem tartottak ott a felkészülésben, hogy esélyt láttak volna á.

Új hozzászólás Aktív témák