Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    No,toltam egy kis 61-es pszichózist én is...UVHM,4en,végjáték+pár side quest,qvanagy mázlival profikkal,az annyira nem pofátlan kategóriából,hogy csak lesegettek minden jobb cuccot is,esett Conference Call
    http://cloud-2.steampowered.com/ugc/594751982979852508/D05D98EB8CFF09E2BB22ADD100CC5D22C70672FF/
    Elég fura egy karakter,nem túl Bee-barát sajnos,mert sok képessége olyan,ami önsebző+olyanok is vannak,ami a többiek által is sebezhetővé tesz!Véletlenül kilőttek párszor...nem rossz a fight for your life lecserélése,elég hosszú idő,és lehet dobálni dinamitokat,ha mégis meghal az ember,akkor egy nagyot még robban :D Bár ezek skill tree függőek...robbanó és tüzes cuccra van bónusz,sajna a többi karihoz képest szinte minden valami más rovására megy,pl.jócskán növel elementálesélyt,de bejön vele a 10+ % önsebzés esélye is,megintcsak nem Bee-barát.Látványos az ellenfeleknél viszont és hasznos,hogy van képesség,amivel ha elementál fegyóval öl az ember,akkor az ellen egy olyan fajta nagy novával hal meg,csoportok ellen elég durva.Action skill hosszú,de látom a vesztem,UVHM-ben elég gyenge a dolog,igaz lehet véletlen,de a baltadobálás mintha criticalon egész szépeket kapott volna le a Varriorból,de ez nem 100%,másra fogni nem tudom,mert a skacok lőtték rendesen,és csak lassan fogyadozott őkelme,tehát...majd egyedül ránézek.Annyi tuti,hogy UVHM-en nem sok haszna val a meele-re élezettségnek,szóval ésszel kell nagyon nyomni,de talán a Mechromancernél jobb.Kár,hogy a jobb szélső skillfa szinte felejtős,mert mindkét ága önsebző tulajdonsággal(felgyulladás) jár együtt,igaz 1 buildot próbáltam csak ki,ha nem bántja a pajzsot,lehet jó,mert viszont utána égő állapotban vannak jó bónuszok.Egyedül mindenesetre elég lutri,coopban viszont szerintem egyedi és szórakoztató,HA megszokják,ne lőjenek rá az emberre,ha psychóval van,gránátra meg nem mondom,sebződik-e.Mindenesetre jó csapattal szórakoztató kör volt.Még jó dolog,legalább futni gyorsan lehet az action skill alatt,az 1 után azért hiányzott a dolog,mert a sirennel annó így elég jól lehetett haladni,meglógni,ez itt is működik.Classmodot csak automatából vettem,ilyen irányban passz,mit javít a karin,vannak jó kis fegyver és elementálerősítők,de félő,hogy marad ott is a valamit valamiért elv.Mindenesetre majd kerítek egy jó kis nagykapacitású gyors pajzsot is...Unkempt Haroldd-al+gondolom egyéb robbanó/tüzes holmikkal is egész jól lehet aprítani,másom nem akadt,mert egy elektromos 61-es Mechromancer kariból gyártottam a Krieget,minden jobbára áramra kihegyezve.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák