Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz jambiyya #12567 üzenetére

    Pár hónappal / évvel ezelőtt elmélkedtem arról, hogy Master Gee igazából nem egy shooter feladat, hanem platformer :) OP szintek előtt a precizitás és a céltudatos mozgás sokkal többet számít, mint akár a tűzerő, akár a skillek. Ugye az utolsó, sikeres kísérletből Prüntyőke mértéktelen brutalitása ;) miatt kimaradt az a fázis, amikor Gee már magába szívott egy rakás pocsolyát, és az összes támadása azonnal gyilkol, cserébe ott van a health gömbje, amiből persze állandóan kihajít. Ott már meg sem kell lőni, csak a túlélésre érdemes menni.
    Btw. az nem tudom, mennyire ment át, hogy irdatlan healthje van. OP8-on pl. Hyperiusnak van kb. 6Mrd, Terramorphusnak 18Mrd, ennek a parasztnak meg valami 130Mrd :Y Az arányok lentebb is ugyanezek.

    Szóval érdekes ötlet ez a Maser Gee, de a játékosok számának emelkedésével durván nő a nehézsége. Soloban egyszer megcsináltam OP8-on, és többet nem szeretném :DDD

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák