Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz aytukabozs #4703 üzenetére

    Gyanús hogy ez kínai belpiacos termék, azaz max. cn/en romot fogsz találni ha találsz.
    Az oroszoknál nem találtam semmit, lenovo kínai oldalon se nagyon, csak ezeket:
    [link]
    Az egyik az driver, a másik meg egy üres belső tároló mappastruktúra (fogalmam nincs ez mire jó).

    Mondjuk a kínai terméklap is kicsit kaotikus, szerintem rossz lett a copy/paste, a címben 1G+8G van, alatta a leírásban meg full hd, snap 616, 2G+16G
    [link]

    A fastboot parancsokat simán tudja a gyártó lockolni,én is találkoztam már olyan telefonnal aminél majdnem minden tiltva volt (még a flash is). Esetleg nem lehet hogy lockolt a bootloader?
    fastboot oem unlock -ra mit mond?

    Rootot esetleg meg lehet próbálni kingroot-al vagy iroot-al, hátha sikerül, akkor meg maximum adb shell alatt lehetne dd mentést csinálni a partíciókról sd kártyára. De ugye azt visszaállítani csak akkor lehet, ha van adb kapcsolat.
    [link]
    Ezek a romok meg szerintem nem erre valók, nemcsak [K860] hanem [K900] és [K80M] is van közte. Gyanús, hogy ezek olyan romok lesznek a jelzett telefonokra, amibe beletették a k10e70-ből az UI-t, legalábbis találomra lefordított hozzászólásokból mintha ez jönne le.
    De meg kell próbálni egyet leszedni, belenézni a benne levő build.prop-ba és kiderül.

    Esetleg még azt lehetne megpróbálni, hogy szokott a webshopoknak fóruma is lenni, azokon körülnézni, hátha fel van téve rom hozzá.
    Pl. forum.banggood.com forum.tinydeal.com stb.
    Vagy végignézni hogy hol árulják, és ahol van ott rákérdezni a supportra hogy tudnak-e küldeni romot.
    Banggood, tinydeal, antelife, ezeknél mintha lenne belőle. Esetleg az etotalkot megfenyegetni, hogy küldjenek romot vagy paypal refund lesz.
    Ezt meg már csak a gonosz kicsi én mondja, hogy nem lett volna jobb vásárlás előtt megnézni ezeket? :(

    [ Szerkesztve ]

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák