- Milyen okostelefont vegyek?
- Yettel topik
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Hivatalosan is bemutatta a Google a Pixel 6a-t
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Motorola Moto G54 5G Power Edition - nem merül le
- Samsung Galaxy S24 FE - később
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
beg
veterán
-
hackeeeee
Jómunkásember
válasz
csapee #105594 üzenetére
Ez van az A916-nál is.. Van rajta valami security cucc, amit letiltani sem lehet.. Vagyis, letiltom, reboot után engedélyezve volt.
Meg ez, hogy eltűnt a dualsim kezelés.. Vicc..
Remélem, hogy a romcsere megoldja.
@Duliee : Cibálom le ezt, és az ott található drivereket, egyebeket. Kérdés ezzel kapcsolatban. Írja, hogy gapps, szóval ebben frissülnek is a Google appok? Vagyis pl. a play store?
-
aytukabozs
addikt
válasz
csapee #104899 üzenetére
mert?
ha munkaügyben kerestek,
akkor a cégesről nyilván visszahívom aki keresett,
ha a másikon magánügyben,
akkor mérlegelek mennyire fontos, és vagy átveszem a hívást,
vagy visszahívom az illetőt.Ebben a formában használom a telefonomat, és havi 2-3 (max 5) visszahívást,
vagy átirányított hívást jelent.
Ki lehet bírni -
fil
őstag
válasz
csapee #97238 üzenetére
Kifejtenéd bővebben.
Én is a Honor 6 H60-L12 és a Galxy S5 Duos között vacilálok.
Az alábbiakat szedtem össze érvekként:
Miért is nem egy kategória? A Snapi 801 igencsak pariban van a Kirinnel (he nem jobb). A meória valóban a Honornál jobb. A támogatás már nem biztos. A Honor DHL és Áfa után árban ugyanannyi... viszont ,ha garis gondod van küldheted Kínába... Tudom a Duos-nál is csak bolti gari lesz ,de az legalább itt.
A méret ismét a Honor oldalára billenti a mérleget ,viszont a Duos víz és porálló.
A Honor 6 LTE-je tudja a Cat6-ot ,de nálunk még a Cat4 is csak most kezd bejönni. stb, stb, stb.
Ami a 100K-s árat illeti ,azt egy Hardveraprós srác hirdeti. Előre el kell utalni neki az összeget és ő majd utána megrendeli és postán elküldi. Semmi Paypal ,vagy más vevővédelem... Én ,mivel személyesen nem ismerem ,így ismeretlenül nem utalnék 100K-t senkinek. Tudom bizalom kérdése. Na ne. Vajon Ő miért nem bízik annyira ,hogy átvételkor kelljen fizetni. A Samut megvehetem egy boltban ,ott is van bizonytalanság ,de mégis jobban elérhető ,ha gond van.
Kár ,hogy az Edigital nem forgalmazza a dual simes verziót. Így azt hiszem ,hogy sajnos nem lesz Honor 6-om ,de még várok ... -
Gabesz87
veterán
válasz
csapee #97238 üzenetére
Igen, tudom, azt is ajánlottam már a tesómnak, csak az 5" miatt nem tudom, jó lenne-e. De majd eldönti. Írtam neki pár telót, lehetőséget, úgyhogy nem rajtam múlik.
janaman01: értem, köszi. Igazából szerintem a netet is alig-alig használja, nem hogy mindkét kártyáról! Az egyik száma amúgy német, a másik magyar lenne. A magyar nem vagyok benne biztos, de talán Dominos. Úgyhogy ha használja is a netet, azt szerintem a németről. Megmondom, hogy próbáljon meg barátkozni, ismerkedni a Honor-al, nézegesse
-
xtevo
őstag
válasz
csapee #95694 üzenetére
@csapee
A Honor6 eddig nagy befutó volt nálam, de azért körbenézelődök, ha már ennyit kiadok érte, jól meggondolom.@TedThomas
Huh, jónak tűnik, csak az a fránya méret... Inkább zsebben hordanám, ezért is lőttem be kb. a Honor6/Nexus5 méreteit.
One Plus One is szimpatikus, de bazinagy (nekem...)@wwenigma
LG G3-ról inkább rosszat olvastam, mint jót. Főleg a QHD felbontásnak köszönhetően.Esetleg:
Xiaomi MI4 - Ebből létezik LTE és nem LTE változat is?
Ezek mondjuk 2GB RAM-os telefonok, de szintén számításba jöhetnek, talán?
Lenovo Vibe X2
Meizu MX4 16 GB
Új hozzászólás Aktív témák
- Gumi és felni topik
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Háztartási gépek
- NBA és kosárlabda topic
- Milyen okostelefont vegyek?
- Yettel topik
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Formula-1
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- További aktív témák...
- LG 65C4 - 65" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - 1000 Nits
- Wimius W2 okosprojektor / Számla + Garancia / 30 000 Ft
- IKEA (HAVREHOJ) tablet tartó
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- Samsung Galaxy Watch 7 44mm E-sim / Gyári Garancia 2026.10.22-ig
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest