Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fotosjani

    aktív tag

    válasz vadkörte #49993 üzenetére

    Én csak azért írtam mert a konkrétan az A760 esetén az egyenlő mégsem egyenlő.

    De a G700-as esetén sem csak $9 a különbség mert a hangyásoknál működik a "likeus" kupon kód és így már $15,75 a különbség.

    Én személy szerint a Garanciát csak a 45 napos PayPal védelemig tudom elképzelni hogy működik, 45 napon túl csak a vak szerencsén és az adott bolt jóindulatán múlik hogy valamit el lehessen érni.
    A TmallBox-nál fordult elő annak idején hogy "megint én" fórumtársunk nem PayPal-al fizetett hanem Banki átutalással, és érdekes módon nem találták meg az átutalt pénzt, magyarul letagadták a pénz beérkezését.
    Semmi garancia nincs rá hogy a vásárlás után 9 hónappal (garanciális probléma miatt) visszaküldött telót nem fogják-e letagadni, hiszen már nem véd semmi bennünket.De ez minden boltra igaz lehet sajnos a hangyásokra is.

    Ne értsd félre nem akarlak téged, sem mást sem befolyásolni csak saját gondolataimat osztottam meg.
    Mindenkinek a saját felelőssége hogy honnan rendel, mert sosem lehet előre megjósolni a Kínai vásárlások esetén hogy éppen mivel fognak trükközni a Kínai barátaink.

Új hozzászólás Aktív témák