Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz RVR400 #108674 üzenetére

    Arra még külön, mert arra lehet értelmesen válaszolni, hogy a friss eMAX-om a kamerában egyenértékű, egyebekben hardveresen mindenben egyértelműen jobb, mint az előtte ugyebár szintén (bő egy éven át) szeretettel, de szintén "ömlengésmentesen" használt Coolpad 7320-am, szoftveresen pedig a CoolLife UI magasan veri a (nem is létező) fapados "UMI UI"-t, amint erről már volt szó. (Azért persze nem mindegy, hogy az UMI gyárilag biztosítja, hogy sok egyéb UI-val egyetemben akár a CoolLife UI-t is "két kattintással" feltehessem hivatalosan az UMI-ra, amihez az UMI nem csak telepítőt (Rootjoy) és a gyárilag rootolt telefont, hanem a portolt oprendszereket is biztosítja. Minden "ömlengés" nélkül ez azért jópofa, és nem jellemző másokra - mondhatni ez kompenzálja, hogy az UMI oprendszere fapados gyári Android.)

    Az meg mindezektől független, hogy ugyebár egyikről se jutott eszembe seholse "ömlengeni", nem is tettem, nem is teszem, nem is tenni fogom. Véleményt is legfeljebb annyit írtam, hogy most a Xiaomi Redmi Note2 tűnik számomra a legjobb ár-érték arányúnak a tárgyalt, azaz a kérdező által kérdezett kategóriában. A többi pedig mindössze (valós!) statisztika és szövegidézés, amit mondtam. Tények, nem vélemények. De mint mondom, ez független attól, hogy konkrétan szóbahozott telefonok milyenek egymáshoz képest.

Új hozzászólás Aktív témák