Hirdetés
- MIUI / HyperOS topik
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Samsung Galaxy Note10 és Note10+ duplateszt
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- 8000 mAh-s aksi a Kínában most bemutatott Honor 500-akban
- Milyen okostelefont vegyek?
- One mobilszolgáltatások
- Kezünkben a Huawei Mate 80 és 80 Pro
- Bloomberg: Az iOS 27 a stabilitásra és az AI-ra fókuszál majd
-
Mobilarena
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. november
Új hozzászólás Aktív témák
-
TurpiUrfi2
tag
Sziasztok!
Kicsit tanácstalan volnék. Windows tabletes topikban már kérdeztem,de szerintem rosszul is tettem fel a kérdést, úgyhogy most kicsit újrafogalmazva. Tehát én most abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy nem az árat kell néznem, hanem (hülyén hangzik tudom) egyszerűen el kell költenem bizonyos céges összeget meghatározott körben. A meghatározott körbe a tablet vásárlás is beleeshet.
Kérdés , amit felteszek magamnak és nektek is: Kell-e nekem egyáltalán tablet és ha igen akkor melyik , android, windows és melyik árkategória. ??
Hogy könnyebb legyen, miben élek és miben segítene:
- Nyilván tartalomfogyasztás , főképp este ágyban mert egyébként külső monitoros laptopot használok. - Ok ez tiszta sor. Erre viszont egy alap is jó lenne és ettől vagy el is tudok tekinteni vagy megoldom laptoppal.- Mobilitás. Nos ez a kérdés. Külföldi nagyvárosban élek, tanulok és rendszeresen alig vagyok otthon , egyik helyről másikra megyek. Laptop cipelése necces. Könyvtárban tanulok, ott szótárazok a gépen, chat -email szintjén kapcsolatot tartok. Azt mondják a külső billenytű problámás .Hazajárok gyakran és laptop nélkül könnyebb lenne. Itthon viszont van szintén külső monitor és nem lenne rossz ha felcsatlakoztatható lenne külső winyóra, monitorra stb...De a gyengébbek meg ezt nem tudják.
Tisztában vagyok azzal hogy a leguniverzálisabb megoldás egy ultabook lenne, de hát azok meg kurva drágák azért!!!! Sajnos
A fentiek jegyében a legelső kérdés a legfontosabb de pár technikai szempont:
■ Hány hüvelykes legyen a kijelző? -- 9-10-ben gondolkodok.
Full HD nem feltétel, de nem árt.
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? --Mindegy, de számlás.
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? -- Itthoni számlás.
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.) -- Játék szinte soha, többi igen.
■ Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? Lehetőleg konkrét összeget adj meg, ne rébuszban írd körül. --Lehető legolcsóbb, de mindegy.-- Telefonálni nem akarok vele, elég a wifi.
-- 32 GB vagy bővíthető memória.
-- OTG kapcsolat fontos lenne, DSLR kapcsolathoz.
Köszönöm szépen meglátásaitokat!
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- APPLE IPAD 10.GEN 64GB Wifi , Pink szinben, Üzletből, 27% ÁFÁS
- iPad Pro 12.9 + Smart Folio tok "Új állapot"
- Panasonic Toughpad FZ M1 - MK3 - I5-7Y57 - Ütésálló tablet - 7"-os - Több darab
- iPad Smart Keyboard iPad Pro M4 12,9 hibátlan!
- Panasonic Toughbook CF-20 - MK2 - I5-7Y57 - Billentyűzettel - Több darab
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2020 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3920, 100% Akksi
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L470 - i5-6GEN I 8GB I 128GB SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- Gamer PC Ultra 7 265K // RTX 5070 // BOLTBÓL 27%-os SZÁMLÁVAL, GARANCIÁVAL //
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Gamer egerek és billentyűzetek kitűnő árakon!
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Dr.NX

