Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laca500

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szeretnék egy tabot vásárolni.
    A sok lehetőség közül nehéz eldönteni, hogy mégis melyiket vegye meg az ember, ezért kérném a segítségeteket.

    A fő felhasználás a navigáció lenne.
    Épp ezért olyat szeretnék, ami szépen megtalálja a műholdakat, pontos és nem dobálja el a GPS jelet.
    A navigációs progit akadás mentesen futtatja, a képernyő nem ugrálva (laggol) halad menet közben, hanem szép folyamatosan. Gyors az útvonal tervezése nagyobb távolságokon is. (BP-Glasgow-Párizs)

    Ezenkívül a szabadidő kellemes eltöltése sem elvetendő.
    Egy kis játék, filmnézés illetve internet elérés wifi-n és sim kártyán keresztül, bár ez utóbbi nem feltétel, ha mondjuk egy Galaxy S3-as valahogyan össze köthető vele és ezen keresztül esetleg elérhető a net.

    PDF, World, Excel formátumok megnyitása.

    Jó lenne ha 1 USB csati is lenne rajta.

    A kijelző 7-8"-os (inkább 8"-os) min. 1280X800 és lehetőleg IPS paneles legyen.

    Az MTK processzoros gépeket kizárnám, mert olyanokat olvastam róluk, hogy a GPS vevőjükre sokan panaszkodnak. (Ez lehet nem igaz és hülyeség)

    A rászánt keretem olyan 45-60ezer között lenne.

    Egyenlőre egy LG G-Pad 8.0 V480-al szemezgetek. Bár nem tudom, hogy a fentieknek megfelel-e. Nem tudom például, hogy netes sim kártyát belelehet-e rakni.

    [ Szerkesztve ]

    Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

Új hozzászólás Aktív témák