Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MM

    őstag

    válasz belinho #36469 üzenetére

    Szerintem vegyél vissza kicsit a grafikából, a CPU-t pedig küldd meg 4Ghz körülre legalább.
    Az alap ULTRA beállításról a textúrákat vissza vettem 4096-ra, és a tömörítést engedélyeztem, gyönyörűen megy az új Wolfenstein. Amígy csak simán Ultra beállítás volt, nagyobb tereknél azért érezhetően leesett az FPS. Nem hiszem, hogy proci limitbe ütköznél, a gyenge GPU kihasználtság inkább a maximált FPS miatt van.

    A lenti képet az alábbi konfiggal lőttem:
    i7-4770K@4,3Ghz
    Asus R9280X@1100/1600
    Catalyst 14.4 whql
    VSync OFF

    Valószínűleg frissítenem kéne az AB-t, mert nem méri az FPS-t, de érzetre folyamatosan a 60 megvan.
    Szintén érzés alapján, ez azt is jelenti, hogy VSync OFF mellett az FPS 60-ra van maximalizálva, amit igen szerencsésnek tartok, és csodálkozom, hogy a mai napig milyen kevés motor/játék használja ezt az alap beállítást. (COD Ghosts-nál volt még ez alap.) Nincs felesleges hőtermelés, ahogy ez a csatolt képen is látszik, és sokkal simábban is fut a játék.

    Mielőtt valaki javasolná: VSync ON nálam szóba sem jöhet, mert az input lag érezhetően megnő minden játéknál, ha bekapcsolom, illetve ha mégis épp 60 fps alá esne kicsit, az már egyből 30/45... szóval használhatatlan szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák