Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MrM94 #57349 üzenetére

    pfff... Te nem látod, h AMD cikkek alatt mi megy, ezért jön át ide is ez a hasonlítgatás. Intelesként van egy belső kényszer -mégha celeronod is van- hogy jól megmondjad, az AMD szarabb, lassabb, melegszik és az intel akkor is jobb. OK, csak kit érdekel? Minek mennek be oda? Minden AMD fejlesztés szar, etc... akkor ne vegye, maradjon Intel oldalon, nekem mindegy.

    Szal. ha nem jönnek AMD cikkhez trollkodni, akkor ott sem menne a balhé. PH!-n sincs sok AMD cikk, lehozzák a friss infókat, ennyi. Intelt nem követem, szerinted az Inteles hírek nem kerülnek fel PH!-ra? Akkor tudod hova kell írni, nem? Nem, nem az AMD topikba... ;]

    rambustibi: mondtuk, h nem lesz jó. :o De megcsináltad azokkal a beállításokkal, amikkel az inteles mókus és akkor is a tiéd az sz@r. Nyugodj meg, ha multiban futnád a köröket, az se lenne jó. Meg a titán X 60 fps-el GPU limites... aham, akkor azt a játékot csak 640×480-ban lehet majd játszani normálisan? :U

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák