Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Farkas82

    tag

    Sziasztok!
    Miért lehet hogy a win7 időnként,(heti 1-2szer) főleg filmnézés közben kidobja azt a hibaüzenetet hogy az asztali ablakkezelő hibát észlelt ezért leáll? Igazából látszólag minden működik ugyanúgy tovább, az aero felület is megvan. Ennél jóval ritkábban (havi 1-2 szer) látszólag minden előjel nélkül szintén filmezés közben ( illetve egyszer volt hogy csak a háttérképet váltogatta a gép) lenyom egy kékhalált és újraindul, és minden megy tovább mintha mi se történt volna.
    A gépem: C2D E7400, Gigabyte EP43 DS3L, Kingmax DDR2 1066 4 GB, Saphire 5450, Gigabyte superb460, Coolermaster elite 335, 750-es samu HDD, Win7 ultimate 32 bit

    [ Szerkesztve ]

  • Farkas82

    tag

    válasz Lakers #29237 üzenetére

    Egy hónappal ezelőtt még egy saphire 4830-as volt a gépben 10.7- es driverrel, és akkor gyakorlatilag naponta csinálta. Akkor cseréltem vid karit 5450-re(meg családi okok miatt játék igényem -lehetőségem nullává vált) amihez a lemezen adott 10.3-os drivert tettem fel, és egy hónapon át nem fagyott, már meg is nyugodtam hogy a 4830 volt a hibás (egy éven át húzva ment XP alatt már ott is volt egy-két fagyás, de tömegesé akkor vált amikor agusztus elején win7-et tettem fel, szóval jogosnak éreztem a gyanusítást)de most az új kártyával is fagyott egyet a gép egy hónap után.

Aktív témák