Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Cucuska2 #38107 üzenetére

    Én egy szóval se panaszkodtam most!

    Akkor panaszkodtam amikor a pc-m nem volt hajlandó normálisan együttműködni a Linux Mint 3, a Debian 1 és a Manjaro 2 változatával.
    Erre ismételheted saját magadat hogy,
    olyan vasat kell választani ami Linux kompatibilis.
    Nos ez megtörtént de pont fordítva, vagyis a pc-men csődöt mondott 5 Linux, az Ubuntu meg fél éve hiba nélkül megy.
    Hálistennek.
    Valamint aki esetleg most kap ihletet hogy megízlelgesse a Linuxot, az nem fog alaplapot, videokártyát, szkennert, multifunkcióst és még 10 hardverét lecserélni.

    Leírtam hogy én miért nem tudok CSAK Linuxot használni, szeretem, egyre jobban, a KDE után a Win 20 év ugrás vissza a múltba, irgalmatlanul fapados, de mindenképp kell.
    Ebben mi a panaszkodás?
    A szoftverkínálat viszont a Linux fapadosságát is kimutatja, pl. a Kaffeine TV szoftverem azt tudja amit kell kell de egy SmartDVB fényéveket ver rá kényelmi és vizuális szolgáltatások terén. Free szoftver ez is.
    De ez nem is érdekes, 2 év keresgélés után tudok végre tévézni Linux alatt is.

    Tényeket vázoltam fel
    Erre megint én vagyok a fekete bárány.
    Thanks.

    Szerintem le kéne zárni, Ubival is, mert megint veszekedés lesz a vége. Amit nem szeretnék. Bár megin (bizonyára) én voltam a hunyó, mindegy miért, de ez lesz a vége.
    Ha nem piszkál senki akkor ezt a threadet szerintem zárjuk le mert nem fogjuk úgyse megérteni sose egymást.

Új hozzászólás Aktív témák