Hirdetés
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Prohardver app (nem hivatalos)
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Google Pixel topik
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Megjelent a Realme GT7, a márka legolcsóbb csúcsmobilja
- iPhone topik
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
ftamas0201
Topikgazda
válasz
Poplacsek #19339 üzenetére
Lehet csak szerencséd volt hogy eddig nem problémáztak az eszközök
Nekem a kistesó van az ax86s, asus router topicban is rengeteg panasz van ezzel kapcsolatosan, ileltve külföldi fórumokon is, kcisit hektikus a működése a wifi kapcsolódásnak ha smart connectben van sajnos.
Én jobb szeretem külön használni amúgy is a két sávot, mert az okos eszközök sokkal stabilabb kapcsolódást tudnak így és biztos, hogy folyamatos a kapcsolat is köztük. -
Aknow
csendes újonc
-
meke11
aktív tag
-
-
válasz
Poplacsek #4478 üzenetére
A lakótelepen élők szívták meg jobban, mert oda jóval körülményesebb felrakni a parabola antennát. Más megoldás meg nincs (a netes stream-ekkel való bajlódást most hagyjuk).
Amit viszont egyáltalán nem értek, az az, hogy ennyire elzárkóznak a Sport 1 HD-tól. Sokkal drágább a Tarr a nagy "multi" szolgáltatóknál (főleg UPC), de erre nem akarnak költeni. De természetesen ebbben az évben is drágulnak. Valamit csinálhatnának már ezzel a céggel, mert felháborító, amit művelnek.Vagy lehet, hogy csak túl sok a "kiváltságos", akik helyett is részben nekünk kell fizetnünk..........
-
-
emre33
addikt
válasz
Poplacsek #4435 üzenetére
Szerintem az lehetett a felétel, hogy az analóg alap csomag része legyen egypár digis csatorna.
Te lehet kifizetnék érte több pénzt, de a felhasználók nagyrésze nem.
Egyébként is a Tarr volt az egyetlen szolgáltató, ahol az összes magyar sportcsatorna jelen volt.
Tehát hiába mész át más szolgáltatóhoz, valamiről le kell mondanod. -
meke11
aktív tag
válasz
Poplacsek #4369 üzenetére
Sokáig jó volt, mert a globaltech-hez kapott kártyával működött 1 darabig. Utána a Tarr korlátozta az idegen eszközt, vagy valami ilyen dumát nyomott az üsz. Pedig az ÁSZF-ben benne van a saját eszköz!
Ezért kellett vennem CI modult a "drága" szolgáltatómtól.Lehet, hogy egy firmware frissítés a modulon segítene a bajomon?
-
Grande Ale
őstag
válasz
Poplacsek #2178 üzenetére
A digitális, és azon belül a Sport tévék valóban nagyon jók. Olyan kellene legyen az összes sd, mint a sport 1-3... De ez nem a tarron múlik, az rtl pl. soha nem fog átállni 16:9-re szerintem. Amúgy ma frisitett a box, eltűnt a digi+. A csatornák száma viszont maradt 134. Nem tudom, talán a hrt2 került be? Színvonalas kis csatorna, sokat fogjuk nézni!
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
Kötbér kijátszására, annak elkerülésére segítséget kérni szigorúan TILOS!
Olvasd el az összefoglalót!
Szolgáltatók összehasonlítása ITT!
Jelszinteket ide írhatsz!
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550 R7 3700X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Seasonic 650W
- Kimaxolt verzió! - 100 - Lenovo Yoga Pro 9 (16IRP8) - Intel Core i9-13905H, RTX 4070, 1TB SSD, 64GB
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad Yoga X390 - i5-8G I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32 RAM RTX 4060Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A20e 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest