- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- iPhone topik
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Google Pixel topik
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Nézegesd az S26 család renderképeit!
Aktív témák
-
erdoke
titán
válasz
strike-force
#512
üzenetére
#478
Alapon megy, amíg nem tudok egy fullos ghostot csinálni a rendszerről.:P
Mást akkor se mérnék, ha éppen nem lenne készülőben fLeSs cikke.:D
Érzésre semmi difi.:DD -
-
erdoke
titán
válasz
strike-force
#510
üzenetére
Mit szeretnél tudni?:F
-
na van valami update, vagy valami? ;]
-
erdoke
titán
válasz
strike-force
#505
üzenetére
Talán a 8X AGP kevesebb túlhajtást bír órajelileg, lévén egy eleve jobban csúcsra járatott üzemmód. 1280x1024-ben használom a kártyát, szerintem nem valószínű, hogy a 76 MHz-en járatott 4X AGP-vel bármilyen lassulást tapasztalnék.
-
olyankor az számít valamit? (nem értek hozzá. felezi a frekvenciát, vagy ez mit jelent? tesztektből tudom, mondjuk, hogy 4x agp és 8x agp között leginkább 1600ban jönnek ki a különbségek, de akkoris csak max 5%-ról beszélünk)
most akkor ez milyen irányba befolyásolná a cumót? -
fLeSs
nagyúr
Nem szórakoztam a HT teherbírásával, és a szinkron hajtással sem 230 MHz alatt, mert a proci kihajtása volt a cél.
228/228 talán egy picit gyorsabb, mint a 233/194, és akkor a talán mellett ottvan még az, hogy a cuccaidat szivatod.
A64 3200+ és Opteron 146 között olyan minimális különbség van, hogy észrevehetetlen, tehát az AIDA/Sandra gizdázáson kívül semmire nem jó, amit csinálsz. -
erdoke
titán
válasz
strike-force
#502
üzenetére
Nekem most 72 MHz-en megy gond nélkül. 76-on próbálnám még be, de ahogy írtam is, visszavenném az AGP-t 4X-re.
-
-
erdoke
titán
Mivel a proci órajelét is emelem, valószínűleg közel egyenes arányban lesz gyorsabb a rendszer, mint alapon. Mindenesetre ha belegondolsz, hogy 232/193 vagy 228/228, nem olyan nagy a különbség a proci órajele javára. Egyébként is csak próbáról beszéltem, és a kérdésemre nem válaszoltál.
Talán nem véletlenül nem rakott a VIA eddig PCI lockot a chipjeihez, talán csak a határesetekben van rájuk szükség...:F :))
Aktív témák
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Linux Mint
- Hardcore pizza és kenyér topik
- PlayStation 5
- Milyen okostelefont vegyek?
- Digitális Állampolgárság Program DÁP
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Samsung kuponkunyeráló
- További aktív témák...
- Apple iPhone Se 2022 64GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- iKing.hu Apple MacBook Pro 14 (2021) 16GB / 1TB használt, karcmentes 83% akku
- Dobozos új MSI Katana 17 B13VFK-269 i7-13620H, RTX 4060, 1TB SSD, FHD 144Hz
- 5G Lenovo ThinkPad P14s Gen 3 Intel Core i7-1280P Nvidia T550 32GB 1000GB 1 év teljeskörű garancia
- Sennheiser HD 560S vezetékes hifi fejhallgató
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


