Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #67026816

    törölt tag

    Sziasztok! Nemrég volt egy olyan problémám, hogy Topol meg volt halva, vagy valami hasonló, még mielött Hermann küldetéseit elkezdhettem volna. Kitaláltam egy nem túl elegáns, viszont hatékony megoldást a dologra: Kiválasztottam Topol egyik emberével történő beszélgetést(azt amikor a pszi mezöröl kérdezem, de végülis mindegy kivel és mit...), a COP Sdk dialog editorával megnyitottam azt a nyelvi fájlt, amiben ezek szerepelnek(jupiter_dialog) és a hozzá tartozó dialog_managert. Megkerestem a Topolos beszélgetést, és a give_info ablakból kimásoltam azokat a script neveket, amik a helyszínre teleportálnak minket, meg a küldetést indítják, stb... és ezeket átmásoltam a még élő emberével kiválasztott dialog megfelelő szövegrész give_info ablakába. Játékba vissza, és működött. Bár Topolunk ettől még nem lett, de innentől a program már nem is számolt vele. Logikusnak tűnt ez az egész, ettől függetlenül nem gondoltam, hogy működni is fog. Csak azért fárasztalak ezzel Titeket, hogy ha esetleg más is elakad hasonló gondok miatt, mint pl. ChrisG, akkor hátha segít majd másnak is. shield: igazán nincs mit!:)

Új hozzászólás Aktív témák