Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puputewe

    újonc

    válasz oriic #12061 üzenetére

    Sziasztok, !

    Tegnap hallottam a topicról először, ma már itt is vagyok! :D

    Jómagam is gyűjtő vagyok, bár kizárólag Ericsson és Nokia van a repertoáromban - de van néhány Pana is.

    Nálam az alapelv, hogy minden készülék lehetőleg gyári alkatrészekből, lehetőleg gyári állapotra álljon fel, ha tré állapotban érkezett. (persze hogy működőképes legyen, alapelv) Mindenből egyet tartok meg.Évek óta gyűjtöm őket, s bár nem rajongásig, és minden percemet kitevően ugyan, de most már ez is fontos szerepet tölt be kevés szabadidőmben...

    Cél - az összes Nokia és Eri begyűjtése 6280-ig, illetve a K sorozatok elejéig. Jelenleg 154 működőképes és szép készülék figyel az otthoni polcokon, melyért persze az asszony egyfolytában picsán akar rúgni - de hát ez ilyen ... :)

    Van jónéhány különlegességem is, melyekre igen büszke vagyok - eleddig amúgy is csak saját szórakozásra csináltam, igazából ez az egyik hobbim :)

    Örülök hogy megtaláltalak Titeket, Nokia és Eri témában, esetleg ha tudok segíteni, szóljatok.

    Üdvözlettel minden retro rajongónak :

    puputewe

    Jah, mivel van pár alkatrészem, kidobandó vagy felesleges vagy esetleg hibás retro cuccom, hétvégén fölrakom majd ide őket, egy-két sörért, vagy a partner gyűjteményének esetleges megtekintéséért szívesen átadom őket. Kereskedni lehetőleg nem akarok velük.

Új hozzászólás Aktív témák