Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petya2000

    csendes tag

    Sziasztok. Látom még működik ez a fórum, pedig nem mai darab már ez a típus :)
    Lassan cserélném valami újabb, gyorsabb típusra, de egyenlőre (méret miatt) nem találtam meg a megfelelő utódját.
    Addig is egy kis segítségre lenne szükségem.
    Kérdés: Szolgáltatóm szerint van roamingom amihez van 16 Gb adatmennyiség is, azonban határmenti településeken próbálva nem tudok csatlakozni más (külföldi pl.: sk) hálózathoz. Ügyfélszolgálat szerint nincs bekapcsolva a telefon beállításaiban a roaming. Mire azt mondtam, hogy ez hülyeség, mert nálam nem roaming hanem nemzetközi adatbarangolás címszó alatt van mint menüpont és be van kapcsolva. Keresés során lát is hálózatokat, de egyszerűen nem csatlakozik fel. (Próbálja újra, vagy pedig tiltott üzenetet ad vissza).
    Kérdem én, hogy van e még valamilyen "rejtett" beállítás ami ezt a problémát megoldja vagy ez nem a telefon és rendszer hibája ?
    Automatikusan sem csatlakozik át, bár én csak azért szeretném teszem azt a SK hálózatot, mert netezni nem tudok térerő hiányában.
    Rendszer: MIUI 9.6.2.0 gyári rom (tudom, van 11 is már de sok rosszat láttam, hallottam róla pl lassabb, jobban meríti az akkut stb.)

Új hozzászólás Aktív témák