Hirdetés

2019. március 18., hétfő

Gyorskeresés

(#101) arn válasza fogtunder (#100) üzenetére

arn
(PH! nagyúr)

nem, de eleg ranezni... egyszeruen joval kevesbe stabil minden szempontbol. de akarmilyen is a jarmu, a vezetoje is lehet a gyenge lancszem.

[ Szerkesztve ]

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc)

(#102) fogtunder válasza arn (#101) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

imádom ezt a hozzállást, hogy elég ránézni :D kisebb a fordulóköre, mint egy 28"-os kerekekkel megáldott bringának, elég jól lehet vele szlalomozni. na nem abban a testtartásban, mint ami a cikkben is szerepel, én azt se értem, úgy menni hogy lehet vele. de aki egy snowboarddal/longboarddal meg tud bírkózni, hasonlóan állva rajta nagyon jól tud vele manőverezni, hirtelen manőverek se jelentenek problémát.
aki béna, az, meg bringával is béna.

[ Szerkesztve ]

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#103) arn válasza fogtunder (#102) üzenetére

arn
(PH! nagyúr)

ahhoz mar bringaztam es rollereztem eleget, hogy tudjam, hogy mit varhatok tole - harom bringam van es egy rollerem, egesz evben ezekkel jarok munkaba es a treningezem, jopar ezer kmt teszek meg veluk evente terepen es aszfalton.

[ Szerkesztve ]

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc)

(#104) fogtunder válasza arn (#103) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

én is sokkal rosszabra számítottam, nagyon pozitív csalódás volt.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#105) haxiboy

haxiboy
(PH! kedvence)

Egészen tetszetős, de már első ránézésre is komoly hibaforrás a kormánynál ahol össze lehet csukni. Illetve a gyenge minőségű forrasztások szintén problémát okozhatnak a közeljövőben.

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

(#106) atszila

atszila
(újonc)

Ezen is érdemes elgondolkodni :

https://ipon.hu/shop/termek/approx-billow-elektromos-roller-8-kerek-lg-akkumulator-36v-4400mah-120kg-terhelhetoseg-115kg-24kmh-szurke/1698332

Jól bírja az akksi, 22 km/h sebességre simán képes , 120kg teherbírással.

(#107) beg válasza atszila (#106) üzenetére

beg
(MODERÁTOR)

Majd' fele akkora akksi.
Jó gondolkozást hozzá.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#108) atszila válasza beg (#107) üzenetére

atszila
(újonc)

10-15 km hatótávnak elegendőnek kell lennie, viszont az ára is kedvezőbb mint a Xiaomi.

(#109) beg válasza atszila (#108) üzenetére

beg
(MODERÁTOR)

Gyalog is lehet menni, az pedig ingyen van :)

Maradjunk annyiban, hogy neked az jó lehet, de nekem napi 20-22 km-re nem. Azt pedig hozza a xiaomi, ráadásul nagyobb kerékkel és 7000-es teleppel, normális végsebességgel, tárcsafékkel, Egyáltalán nem egy ligában játszik a két termék még akkor sem ha valamennyivel kedvezőbb. Ja és a leírásban pedig ez van: "'50 kg súllyal számolva 15 km hatótáv" Na ez meg vicc kategória.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110) haxiboy válasza beg (#109) üzenetére

haxiboy
(PH! kedvence)

Gyereknek az utcában fel-alá járkálni pont jó, mire lemerül megunja. :U

(#111) Icetee válasza beg (#109) üzenetére

Icetee
(fanatikus tag)

+1 :R

[ Szerkesztve ]

(#112) beg válasza haxiboy (#110) üzenetére

beg
(MODERÁTOR)

Arra pont megfelelő egy 2700-as akksis 50 kg-ig terhelhető gyerek villanyroller 35-40 körül :)

(#113) haxiboy válasza beg (#112) üzenetére

haxiboy
(PH! kedvence)

Na igen de általában az ilyen dolgok pont olyanok mint a női mell...a gyereknek való, de apu játszik vele :D

(#114) fogtunder válasza atszila (#108) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

persze, meg 640KByte memória is elég kell legyen.

azt is beleszámoltad, hogy az a hatótáv egy gyerekkel értendő, ideális, 20 fok körüli hőmérsékleten? ha rajta van egy felnőtt, akkor legyen 8-10. ha kicsit hűvösebb van, legyen 5-7. de 50% alatt már csak vánszorogni tud, legyen 2-3 a legrosszabb esetben. ilyen távokra meg inkább gyalog kell menni, vagy bringával.

(#115) Graphics válasza atszila (#108) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

APPROX .... Ettől a "márkától" alapból hányinger fog el... Ha ez is olyan hulladék mint a hasonló nevű cuccok, akkor max a hóhérnak ajánlanám ciánkapszulával...

(#116) atszila válasza Graphics (#115) üzenetére

atszila
(újonc)

:C

[ Szerkesztve ]

(#117) Nandish

Nandish
(kvázi-tag)

Nekem van!
Én nagyon szeretem.
Egyébkent amit negatívkét fel tudok hozni hogy keskeny a lábtartó, kikotyogósodjk a kormányszár, illetve 90kg-s embernek elég keveset nyújt ha gyorsulgat vele az ember... lemerül hamar! Azt eltudom képzelni hogy egy 65 kilós emberke szálguld vele, én sajnos nem!

Almában jó vagyok! Ha gondod van írsz, hívsz...

(#118) m4rk.89

m4rk.89
(fanatikus tag)

up

(#119) revoxis

revoxis
(újonc)

"kicsit emelkedős úton inkább előre próbáljunk dőlni, különben előfordulhat, hogy elpörög az első kerék, és ezt semmilyen formában nem korlátozza az elektronika" - válltörésem egyik oka :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.