Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PavelVagyok

    junior tag

    válasz LosBlancosRM #15 üzenetére

    Nem tudom miről beszélsz. Olvasd el újra a hozzászólásom.

    Aztán vesd hozzá ezeket: egy, kettő.

    A kedvencem:
    "Köszönjük nyomorék Apple tulajdonosok! Mivel a Ti torkotokon mindent le lehet nyomni, ezért az istenének ki is zsigerel benneteket! A többi idióta meg próbálja követni! ..."

    segítek az értelmezésben, ezt írtam:
    "a google nem ad töltőt a telefonjaihoz és sok itteni fórumozó szerint ez az apple hibája"

    a lényege az, hogy szerintem nem az apple hibája (és legfőképpen nem az enyém, vagy a családomé) ha a google úgy dönt, hogy nem ad töltőt a telefonjaihoz. egyesek mégis annyira elvakultak, hogy inkább az applet hibáztatják ezért is, nehogy be kelljen ismerni hogy az ő kedvence is pontosan ugyanolyan mint amit éjt nappallá téve habzó zájjal fikáz minden lehetséges fórumon.

    ezek után ha meg tudod mutatni, hol írtam ebben a hozzászólásomban olyat amit TE állítasz (hazudsz) ("Neked a töltő elhagyása az innováció...") akkor azt megköszönöm, mert én nem találom sehol.

    még tovább megyek a segítség adában, erre a felvetésre reagáltam:
    "Sajnálatos, hogy még mindig nem értik az emberek a dolog működését…"

    úgy gondolom, hogy ha évtizede hallgatjuk, hogy az Apple csak kullog a piac után, és mindenki mástól másol, utána ne álljunk le köszi epülözni miután egy másik Appletől független önnálló döntésekkel rendelkező gyártó is úgy dönt hogy elhagyja a töltőt. ha eddig az apple csak kullogott utána mindenben, akkor csak nem lehet hogy kizárólag az appletől vették ezt az ötletet, nem? az meg felettéb felháborító, hogy én mint Apple termék vásárló/használó ezért le vagyok NYOMORÉKozva már aézrt is mert a Google elhagyja a Pixeleknél a töltőt.

    ezek után bátran kijelenthető hogy a másik oldal sokszor elvakultabb annál is mint amennyire az apple felhasználóit hiszik. ezeket a hozzászólásokat látva pedig bátran kijelenthetem, hogy az emberek nem értik a piac működését. a le nyomorékozásom után pedig úgy hiszem hogy aki ezt a kommentet írta az nem rendelkezik akkora IQ-val mint amekkorára szükség lenne egy tiszteséges beszélgetéshez egy szakmai fórumon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák