Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chubby2o6

    senior tag

    válasz WOT-H-A-C #52711 üzenetére

    Szia! Nem írtad, hogy milyen romod van most. Nekem 4.4.2 ( NG8) van, erre simán felment a TWRP. Én rootoltam előtte, mert az SGS4 Flasher-l tettem fel, ahhoz meg kellett a root. Van a Play-n egy TWRP Manager nevű app, azzal is fel lehet tenni, de ehhez is root kell.
    Próbáld meg rootolni, csak azt is odinnal kell, de legalább kiderül, működik-e nálad az odin. Én Towelroot-l csináltam, ha 4.4.2-d van, neked is ezzel kellene, csak így 2x is kell odinoznod.
    Ha ez se megy, akkor próbálj meg egy másik gyári 4.4.2-t feltenni, ha mindened rendben van ( odin, alaplapi USB port, driverek, saját adatkábel hosszabbító nélkül közvetlenül a gépbe dugva ), akkor valamelyiknek fel kell mennie.
    TWRP-ből ezt használom:[link], tegnap este a TWRP Managerrel megpróbáltam 2.8.5.0-ra frissíteni, de lehet, hogy ez csak a Lollival működik, mert nekem nem akart bebootolni a recoverybe, megállt a SGS4 feliratnál meg a színes csíkoknál, és onnan sehova. Odinnal viszont kb.1 perc alatt felment a 2.8.4.0.

Új hozzászólás Aktív témák