Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    Sziasztok!

    Tégla lett a 8T telefonból, holnap viszem újra élesztésre. A történet az, hogy a 8T telefonon már volt egy kb 1.5 évvel ezelőtt feltelepített Xiaomi.eu rom, amit még én telepítettem fel. Gondoltam frissítem mert már elég elavult a rom rajta. TWRP frissít (bár itt már fura volt mert létezik hogy Gingko és Willow-ra is ugyan az a TWRP?), majd letöltöttem a xiaomi.eu oldalról a legutolsó stabil romot ami a xiaomi.eu_multi_HMNote8T_V12.5.6.0.RCXMIXM_v12-11.zip Ezután szokásos módon wipe, majd betallóztam a romot sd kártyáról és telepít. Igen ám, csak kiírta pirossal hogy This is device not willow, this is gingko. Pislogtam hogy mi ez hiszen nem sima 8-as a telefon hanem 8T ez 10000%. Mondom akkor lehet elszámozták a xiaomi.eu oldalon, letöltöm a sima 8-as romot. Láss csodát, simán engedte telepíteni a TWRP (amit nem szabadott volna neki). Így lett egy tégla, amire nem voltam lelkiekbe felkészülve és anyáztam egy nagyot. Történet vége hogy Attila Komáromi holnap helyrehozza nekem. Csak ha már helyre hozza és default gyári állapotba kerül a telefon, szeretném megérdeklődni tőletek hogy melyik az a TWRP verzió és melyik az a Xiaomi.eu legutolsó Stabil kiadása, ami tuti hogy jó a 8T-re? Magyarán nem okoz galibát újból. Mert ezt szeretném itt lecsekkolni és infót gyűjteni tőletek, nehogy újra így járjak.

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák