- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Kiszivárgott a Pixel 10 Pro
- Változó design, tekerhető lünetta: megjött a Galaxy Watch8 és a Classic
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Google Pixel 8 Pro - mestersége(s) az intelligencia
- Samsung Galaxy S21 FE 5G - utóirat
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Feljutott a G96 a Moto széria csúcsára
- Motorola Edge 40 - jó bőr
-
Mobilarena
..:: Motorola Moto G ::..
Új hozzászólás Aktív témák
-
J4ff4
csendes tag
válasz
mrbig25 #4358 üzenetére
ez alapjan csinalnam. de miutan a fastbootba beirom, hogy reboot.. a telefon ujrainditas kovetoen csak a boot kepernyo latszik vagy mi (motorola powered by android) es annyi. nem bootloopol, mert hallom h a viber jelez. de a kepernyo csak a boot logot mutattja. mi lehet a gond? cm11 van.
-
Maximum1
őstag
válasz
mrbig25 #5668 üzenetére
"telefonálás közben halk és egy kicsit visszhangos"
Build.propban a "persist.audio.handset.mic=digital" írd át analogra és indítsd újra.
Előző qualcommos telom is ezt csinálta, ezzel hibátlan lett.
Most is átírnám mert nem tökéletes a hangminősége de nincs rootolva és nincs időm rá.
Viszont ha valaki átírja, beírhatna hogy változott e valami. -
Upo
addikt
válasz
mrbig25 #5582 üzenetére
Azért ha valaki mindent leszed ami ebben a listában van akkor elég csutka marad a teló, van pár dolog amit azért használ az ember. Nem ártana némelyikekhez kis megjegyzést fűzni hogy miket csinál és ha letörlöm akkor az elveszik.
Én pl. a naptárat és a contactokat szinkronizálni szoktam, csináltam már adb-s backupot is (root nélküli készülékeken szinte az egyetlen lehetőség), hard reset után szoktam használni a varázslót a fiók beállításához sőt az sem árt hogy az előzőleg telepített appokat is vissza lehet hozni a playről, sokat beállításokkal együtt, na ezek pl. ezzel a listával elvesznek.
Nem ártana még megjegyezni hogy ha a Launcher2.apk-t törli valaki akkor előtte nem árt ha valami más launchert telepít helyette mert különben nézheti az üres képernyőt...Úgyhogy számomra ez a lista elég nagy fenntartásokkal kezelendő. Inkább olyan Google nélküli változatra hajaz csak ahhoz még hiányzik pár app amik alól a szolgáltatások ki vannak herélve (PLay store, Youtube, Google search), azokat is le kéne törölni és akkor eljutunk a google nélküli kínai tabletek szintjére, aztán mindenki siránkozik hogy vissza kéne rakni.
-
Jaffa75
őstag
válasz
mrbig25 #5552 üzenetére
Szia,
tudod mint az öreg bácsis viccben... "igény az vóna'.." nem írnám le a többi részét mert warn jár érte!
Ha feltöltöd vhova (dropbox pl) azért nagy köszi!
kelly:: én is szemezek az X-szel, de egyelőre tök rendben van a G is! Ott van kihívásnak a Z1c is pluszban, de kitartok még!
a múlt heti egyszeri gyors merüléstől eltekintve teljesen rendben van!
azaz... egy Sony Xperia S-hez való headsettel szoktam vezetés közben beszélni, azonban az a mocsok nem jelzi (hanggal) ha van egy bejövőm hívás közben! Valaki tapasztalt hasonlót? (maga a teló headset nélkül megoldja hibátlanul)
-
architect26
aktív tag
válasz
mrbig25 #4467 üzenetére
jaj ez sem jó, mert tegnap beketyózott tőle a mot G mikor megváltoztattam a system file jogait, utána sötét képernyő és hibaüzenet, hogy blabla comandroid.systeui has stopped blabla és azon kívül nem volt semmi, még kikapcsolni sem lehetett fizikai kikapcs gombbal....Na én azt hittem, hogy haza vágtam, tégla lett belőle. De nem.
-
architect26
aktív tag
válasz
mrbig25 #4393 üzenetére
értem köszi a választ. Most látom, hogy ez a faux kernel nem megy GPE romon...még
Ha visszarakom a US romra. DE! megakarom tartani a GPE boot animációját, akkor melyik fájlt kell meghagynom, illetve használnom a fastboot flash cmd-ben? Azt tudom, hogy a logo logo.bin az a logo cseréje, de nem találtam meg, hogy melyik a boot animációé? Köszi a választ
-
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Diablo IV
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- sziku69: Szólánc.
- Hamarosan rézhiánytól szenvedhet az egész chipgyártás
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Vicces képek
- Gumi és felni topik
- Nagyrobogósok baráti topikja
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Dell Latitude E5550 - i5-5GEN I 8GB I 128GB SSD I 15,6" FHD I W10 I HDMI I Cam I Gari!
- Samsung Galaxy S23PLUS 256GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Bomba ár! HP ProBook 430 G8 - i5-1135G7 I 16GB I 256GB SSD I HDMI I 13,3" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Nintendo Switch bazár (Okosított Nintendo Switch konzolok, játékok, tartozékok)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest