Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • athlasz

    csendes tag

    válasz choler. #8392 üzenetére

    Köszi!
    Én e-mailben érdeklődtem, pár kérdést írtam a telóról (16gb dual sim), egyedül a garanciás kérdésre nem válaszoltak. Tudtommal Romániai székhelyű a bolt, szóval azt kérdeztem hogy ha pl. fél év múlva lesz vmi garanciális problémám, pontosan mit kell tennem, hova kell eljuttatnom a telót. Akkor ezek szerint ki kell postázni Romániába? Lehet felhívom őket én is holnap...
    Amúgy most akkor hány féle moto g létezik? Egyszer már elkapkodtam a vásárlást, most nem akarom. Egyik haverommal beszélgettünk, mondtam neki h kellene egy dual simes teló amiben min. 1 giga ram van, és nem 150 ezer az ára. Erre ő mondta a moto g-t, én sose hallottam. Másnap Grazban voltam a Conradban, láttam h 200 euró, 16 gigás, meg se nagyon néztem mert már zártak pont, mondom akkor gyorsan veszek kettőt, egyet bnőmnek egyet magamnak. Csak itthon szembesültem vele hogy nem dual simes, azt hittem az összes moto g az. Enyémet visszavittem, bnőmnek nem létszükség h dualos legyen...
    Aztán azóta olvasgatom ezt a fórumot, de most akkor dual simesből is több féle van? Mindenképp 16 gigás kell nekem is, ez biztos. De ha jól értelmezem van US, UK, GPE romos? És a GPE-ben van magyar nyelv? Amúgy a GPE az google play edition? És azt csak Usaban lehet venni? Vagy ezeket honnan lehet tudni,a dobozán rajt van?
    Sok amatőr kérdés de valaki tisztába rakná nekem a fogalmakat?
    Köszönöm :)

Új hozzászólás Aktív témák