- Sony WH-1000XM6 - hajtás, pajtás
- Xiaomi Watch 2 Pro - oké, Google, itt vagyunk mi is
- A hónapban debütálhat a Fairphone 6
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Négy modellből áll a Xiaomi idei rolleres kínálata - bemutató
- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Egy hét múlva érkezik a Huawei kamerabajnoka
Új hozzászólás Aktív témák
-
DonElvis
aktív tag
Szia,
Szar.
Vettem már ilyet ilyet, másfél éve ittt pihen a dobozában.
Nem jó, nem tudod beállítani hozzá, mert egyrészt felűl csak a sarkait fogja fogni, azt is bozinytalanúl.A megoldás egy normál telcsis tartó, a nagyobbik féle tapadókorongal. Úgy már végignavigált engem 3000 km-en keresztűl. De amit kinéztél feletsd el.
-
Bálint OS
tag
Elvileg ha wipe cache de mondom ebben nem én vagyok a szaki
Az nem vàgja haza az alkalmazásokat.De azt próbáltad hogy amikor fennnt volt a a navitel akkor a törlése elött cache és adatok törlése?Wipe cacheel elvesznek az aktív bejelentkezések meg az ilyenek úgyhogy gondold meg.Rakj fel inkább valami egyebet plsmand,locus pro....
Getjarrol,apkmania.comról vagy getapk.co ról be is tudod szerezni, na meg playról hivatalos módon -
bakter24
őstag
-
V.Stryker
nagyúr
- Töltő kábelét szvsz tetszőlegesen lehet cserélni. Egy kis leleményesség kell csak. Filléres dolog.
- Market inkompatibilitás. Hát talán egy főzött rom megoldja.
-Az akku itt biztos jobb, mondjuk nem mindegy milyen körülmények során bírja 3 órát.
Attól függ,hogy megéri-e,hogy milyen konstrukciós lenne a csere.
SZVSZ
direwolf - Jogos amit írsz. Az az igazság,hogy nekem is tökéletes arra, amire használom. Csak az a fránya fogyasztói társadalom, ami beszippantott, az bassza az agyam,hogy mindig a legújabb szoft legyen rajta.
-
KPistike
aktív tag
Gondolom, ez az E173-as készülék lehet. Viszont az üzenet arra utal, amit tippeltem.
VPN-nel az a gond, hogy az teljesen mást jelent, ezért nem ott van Számodra a megoldás.
(VPN = virtual private network, gyakorlatilag az interneten belül létesített magánhálózat. Főleg arra használatos, hogy ennek segítségével lehet otthonról dolgozni a céges hálózaton.)Ahol nem tudod a 3G mobil adatot bekapcsolni, nincs "APN settings" menü? Vagy valahol a "Wireless options"-n belül?
-
KPistike
aktív tag
-
Nara19
aktív tag
-
T-home, 2 hetet vártam, de az az igazság, hogy nem számítottam rá.
Mikor megrendeltem azt mondta a hölgy, hogy nem tudja megrendelni biztos náluk van a hiba, de 24 órán belül hívni fognak.
Nem hívtak, én telefonáltam másnap, hogy még is mi újság. Akkor azt mondták, hogy nincs már készleten, rendeljek mást...
Megköszöntem, és leraktam.
Erre múlt hét, csüt, vagy pénteken hívnak délelőtt, hogy 30 perc és jönnek.
Picit késtek, mert a nagy fiamnak a névnapjára akartam, így karácsonyi elő ajándék lett belőle. -
s_e_n_k_i
tag
Szia!
Természetesen ezek minden gond nélkül mennek. Sőt, akkor is lehet telepíteni 32 megásnál nagyobb apk-t, ha máshonnan szerzed be. Egyedül csak akkor van probléma, ha a marketről próbálsz telepíteni 32 megásnál nagyobb programot.
Pl. nekem a wind-up knights marketen kívüli forrásból simán települt.
-
bakter24
őstag
A markettel elejétől voltak hasonló gondok, de nem akkora gáz szerintem. Nekem is volt pár olyan játék, ami utólag tölt le, azokat természetesen nem a cache-be menti, hanem egyből SD-re, és gond nélkül megoldja. A gond a marketből letölthető, eleve X>32mb-os cuccokkal van.
-
KPistike
aktív tag
Töltésnél - egy korábbi hsz szerint - 1400 mA-t igényel, ami annyiból igaz lehet, hogy van egy ilyen töltőm, mely csak 1,5A-t ad le, de ugyanolyan mértékben tölt, mint a gyári.
Azt a forrást most nem találom, ahol csak magát a 2A-es fejet lehet kapni - amikor kerestem, kb 2000 Ft volt -, de itt találtam olyat, ami alkalmas a gyári kábellel való töltésre.
LauncherPro-t többen is használják itt, tehát az működik vele - a játékokról nem tudok nyilatkozni, mert nem nagyon játszom
-
dionaea
őstag
Én rendeltem szivargyujtos töltöt ebay rol ami 1.5A-tud. Meg nem jott meg majd jövô héten. De hálózatit még nem sikerült vennem. Hét elején remélem tudok venni mert az nagyon kell ha hirtelen el kell utaznom.
Jatekok mennek jol mostani best a where is my water hatalmas game -
KPistike
aktív tag
Szia!
Itt is kb. úgy van, mint Galaxy Tab esetében: minden modellt S7 Slim-nek hívnak, csak van 3G-s változat S7-201u jelzéssel - ez felel meg a GT-P1000-nek -, valamint van wifi only S7-201w jelzéssel - ez pedig a GT-P1010. Utóbbit csak Invitelnél lehet kapni, ergo ha forrásnak a Telekom van megjelelölve (T-Mobile, T-Home), akkor az a 3G képes S7-201u.
Remélem, sikerült tisztáznom a kérdésed lényegétBár az is igaz, hogy Sir Bakterrel egyetértek, amit itt leírtam, az az 1. hsz-ben linkelt oldalán ugyanígy van leírva
-
bakter24
őstag
Az első kérdésedet nem értem. De a válasz gondolom igen. Autóban tölthető, a gyári madzaggal + egy szivaros usbs töltővel. Program buherált iGo, vagy Sygic. A gyári home lecserélhető. Szerintem ha olyan teszel rá, aminek van álló módja is, akkor elforog. De ezt majd megmondják, akik lecserélték.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- XPEnology
- SörcsaPH!
- Bekebelezte az Untether AI mérnökeit az AMD
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Autós topik
- Hátizsákot rejtett némelyik Zotac GeForce RTX 5090 doboza
- Polgári repülőgép-szimulátorok
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- Karctalan kijelző? Hydrogel fóliával gyerekjáték. Most 3.000 Ft-tól minden telefonra/okosórára!
- Ringke Fusion-X Xiaomi 14 tok
- Bontatlan iPhone MagSafe - ANKER MagGo 622 5000mAh powerbank - vezeték nélküli+vezetékes töltő/akku
- Ringke Xiaomi 14 edzett üveg képernyővédő.
- Samsung Galaxy Tab S9 Ultra gyári billentyűzetes tok
- Samsung Galaxy Watch 5 /12 Hó Garanciával
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AS USB-C docking station (akár 3x4K felbontás)
- Fotós felszerelés - Stúdió lámpa / Softbox / Vaku
- LG 65C3 - 65" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged