Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neonflake

    tag

    válasz lexter00 #976 üzenetére

    Iparkodunk. Teszi ezt a Huawei is. De szerintem jó értelembe. A cégnek a fő profilja a hálózatépítés igazi sikersztori... De emellett gondoltak egyet és beszáltak a mobil készülék iparba, megreformálva a belőpészintet, középkategóriát és már processzor fejlesztés és Londoni bemutatónál tartunk. Ugye a közeljövőbe lesz a K3V2 Pro és a P6s esete. Nem lepne meg ha reagáltak volna a gyenge játékteljesítményre és ezt egy Mali 450-el korrigálják. Tudom, hogy sokaknak ez abszurdum, de van egy vonal a Huawei és egyéb Kínai készülékek között. Ezért ruháztam én is be, egy ilyen készülékbe... Hosszú még az út, de szerintem már mond a Huawei név valamit, nem szégyen elővenni e készüléket, mondjuk Note 2-es körökben. Főleg amikor magyarázod, hogy ez tudja azt a pluszt, amiért te ezt válsztottad.

    [ Szerkesztve ]

  • #71562240

    törölt tag

    válasz lexter00 #976 üzenetére

    "Jójó tudom az Jiayu ez meg Huawei de ugyanaz a Kínai iparos mindkettő." Éppen itt van a szemléleted csúsztatása. Dehogy ugyanaz! A Jiayu egy feltörekvő "garázscég", gyerekbetegségekkel, ott ki tudja milyen garancia van arra amit ígérnek. A Jiayu valóban "kínai", a Huawei azonban már egy bevett, felnőtt nemzetközi cég, ugyanolyan komoly, mint a Samsung vagy a Sony..., amelyeknél nem kérdeznél rá ezekre a dolgokra. Hát a Huawei-nél se kell hitetlenkedni. A Huawei egy kész, bevett, élvonalbeli, már a saját kutató-fejlesztő-gyártóbázisára építő cég. Már mindent tudnak. A Mate ugyanolyan technológiai színvonal, mint a Galaxy Note, majdnem hasonló hardvererősséggel, fele áron. A Huawei nem "kínai". Ellenben kínai, tehát ha averziókat akarsz találni a Huawei-jel szemben, akkor találd meg a kínai államban, azaz a Tibeti hódításban, a diktatorikus társadalmi rendszerben, Észak-Korea. támogatásában, a cég titkosszolgálati kapcsolataiban... Ezek okok lehetnek, hogy ne vegyél kínai terméket. Akkor persze Jiayu-t, se, meg egyebeket se.

  • nagymedve970

    tag

    válasz lexter00 #976 üzenetére

    Láttam kaptál már választ, de ha nem haragszol, akkor még annyit hozzá tennék, hogy valami nem attól rossz mert Kínai. Sajnos az tény, hogy sok olcsó szeméttel árasztották el a világot többek között, de hála istennek van ennek bőven ellen példája is, csak hogy egy kicsit a témától eltérő dolgot említsek a fotós termékek. Túlnyomó részét Kína gyártja és ott is van már 20.000Ft-ért kis digitális gép, de gyártanak olyan objektíveket is amik 2 millió Ft felett van az ára és itt ne gondolj csillagász távcső méretekre, nem az, csak spéci cucc. :K

Új hozzászólás Aktív témák