- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Telekom mobilszolgáltatások
- Garmin Forerunner 255 Music - nem csak futóknak
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Android szakmai topik
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
Új hozzászólás Aktív témák
-
Remus389
veterán
válasz
Everman #1388 üzenetére
"menj el a média marktba, alig fogsz találni "true quad core"-os lapit"
Mint írtam, nem a nagyáruházak polcairól kell nézelődni, ott nem a minőség a lényeg, hanem az olcsóság. viszont tény hogy 2 magos laptopok vannak túlnyomó többségben, a négymagos laptopba nem olyan jó, mert meríti az akksit, pörgeti a ventit(hangosabb lehet a gép ugyanolyan hűtést feltételezve), melegszik, és úgyse fogod kihasználni a négymagot a laptopba, meghát drágább is, meg csökkentett órajelűezért is kétmagosak a laptopok nagy százaléka(az i5 is kétmagos)
"nem fogjuk tudni, mert a töltő lassabban tölt ahhoz képest amennyit fogyaszt"
Nem hinném, hogy ez létező probléma lenne. már írtam SGS2-be ez nem tetszett hogy ha lemerült békén kell hagyni, mert hiába dugod a töltőre, a töltő nem bírja a sgs2 nyomkodását, kérdés One-X-nél is ez van? mert ez elég nagy hátrány szerintemMivel a feladatokat nem kettő, hanem 4 mag között osztja meg, így magonként kisebb a terheltség, kevésbé melegszik. Ergo éppen, hogy a két magos SGS II-det fogod hamarabb eldobni, mert égeti a kezed pont magadnak mondtál ellent hisz te mondtad hogy nincs semmilyen App ami kihasználná akár a Dual Core-t, tehát egy gameloftos játéknál gyanítom maxon pörgeti a magokat mégha egyet is használ
Új hozzászólás Aktív témák
ma A One széria csúcsa jött, látott és győzött: prémium anyaghasználat, ütős formaterv és előremutató hardver jellemzi a HTC újdonságát.
- Mesterséges intelligencia topik
- Milyen TV-t vegyek?
- Autós topik
- Suzuki topik
- Milyen egeret válasszak?
- Ez lenne a népkártya? Teszten a GeForce RTX 5060 Ti 16 GB
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- EA Sports WRC '23
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- További aktív témák...
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S21/Samsung Galaxy S21+/Samsung Galaxy S21 Ultra
- Update 04.30. Bomba árak 2025-ben is! Üzleti - Consumer laptopok DELL FUJITSU HP LENOVO
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Intel i5 13400F 32/64GB RAM RTX 4060Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest