Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syl

    nagyúr

    válasz ADAM1337 #23360 üzenetére

    Az említett akkus résznél egyetlen programomnál sincs bekapcsolva a bezárás... rész. Sőt, több alkalmazásnál "rátettem" a lakatot a multitask képernyőn.
    Ha elég sokáig "nyugton" hagyom a telefont (pár óra) akkor simán kisöpri a memóriából a programokat, csak az utolsó öt marad a multitask képernyőn. És nem érdekli hogy ott a lakat, a beállításban ki van kapcsolva a bezárás stb.
    De volt már olyan a hétvégén, hogy számítógépen wathsapp web-en cseteltem, egyszer csak kiírta, hogy elveszítette a kapcsolatot a telefonnal. Nézem a mobilt, őfelsége kilőtte a whatsappot, merthogy "nagy fogyasztású" program. Pedig a beállításban nincs energiatakarékosság bekapcsolva és az összes helyen ki van iktatva a bezárás, a "nagy energiaigényű appok bezárása" is off.
    Egyszerűen az a helyzet, hogy teljesen mindegy én mit állítok be, a rendszer gondol egyet és kisöpri a memóriát. Én még soha nem láttam 1.9 gigátó kevesebb szabad memóriát. A rendszer gondoskodik erről. Sajnos...
    Én azt szeretném, ha elindítok 20 appot, és a szabad memória leesik 500 megára, a rendszer tartsa ezt tiszteletben. Fussanak ott a háttérben a programok, akár hetekig :D

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Új hozzászólás Aktív témák