Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dioka7

    senior tag

    válasz kisza25 #6128 üzenetére

    Pont a szabadság miatt tűrök-tűrök és tűrök. Amit mondasz rendben is van, de ha valaki akkor én biztosan nem b@szom szét a rendszert. Teljesen gyári MIUI van fenn, a gyári programokkal + kb. 4-5db game, 1 e-mail kliens (nem a gyári mert az bekattanós volt, leszívta az aksit amit nem is értek, hogy mért ilyen van benne gyárilag...) 2db navi app (1 on- és 1 offline) 1db netbank app, 1 db whatsapp, és 1 skype. Ennyi. Ezekből is csak a whatsapp fut, meg a mail. A többi csak ha kell. Ami még fenn van, azért van fenn, mert szar a rendszer: SD Maid, Diskinfo, E-robot, GSam Battery, CPU Spy, +van 1 "eltávolítás" nevű progi azzal szedtem le a gyári mail klienst. Ezeket nem saját önszántamból raktam fel, hanem mert hol ez egyik vmi kattan be, hol a másik, és folyamatosan figyelni kell a telefont, a procit, az akkut, a ramot, azt h ébren tartja-e valami, stb,stb,stb. 10-11 progi saját használatra, 6 mert szar a droid. Ez azért durva, nem? Itt most nem a MIUI-val van bajom, mert még ez a leghasználhatóbb szvsz, az előző 2 tel.-em 2 db Newman volt, azelőtt samsungok, mindnél ugyanezek jöttek elő. A win se hányja össze magát attól, hogy tele telepítgetem minden hülyeséggel. Te nem így látod?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák