- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Drága bluetooth tagek olcsóbb alternatívái (MiLi MiTag, LiTag, OTAG, stb.)
- Milyen okostelefont vegyek?
- Így változik a Galaxy A37 és A57 kamerája
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Fotók Google Camera Mod-dal (GCAM)
Új hozzászólás Aktív témák
-
VladimirR
nagyúr
arra, hogy a windoze nagyot bukjon, s a rendszeredet ellepjek a fergek/ad- es spyware-ek (amiket tevesen virusnak csufolnak) meg jo sokat kell varnod (ennek oka leginkabb a marketing, de ez mindegy vegulis), de erdemes tullatni a felkapott, jolhangzo szopvegeken, hogy a win igy szar, meg ugy csupa lyuk (mint pl.: ''Mindenki látott már jégvirágos ablakokat, de fagyott pingvint senki!''), es esetleg ha megnezned kedvenc oprendszered/bongeszod online dokumentaciojat, azon belul is a known issues szekciot, talan megfontolnad, hogy valoban jogos-e a magabiztossagod e teren
amit a hulye juzerekrol, es azok faszsagarol irtam, pedig tartom tovabbra is (es igen, olykor kisse agressziv vagyok, mert nehezen toleralom az emberi hulyeseget, azt pedig megnehezebben, ha nehany fanatikus ezt kihasznalva saroz valamit)
a peldad egyebkent leginkabb ott santit, hogy az a pitypangzar jol mukodik, nem dol be magatol az ajto, viszont a kedves lako mindenkinek ajtot nyit, anelkul, hogy kilesne a kukucskalon (szekrenyt, ingyen mellekelnek a pitypangzar sp1-es valtozatahoz, az sp2-eshez mar jar a lanc es a 7 lakat is, a 3 pitbull [pedig szinten ingyen letoltheto a gyarto honlapjarol)
ha a kedves lako ezeket jo melyen elzarja, osszetori, akkor ne csodalkozzon, hogy kiraboljak
szeretned pedig nem kell, azt inkabb hagyd meg a leanyzoknak
nezzuk a mai napig szuletett virusok szamat (f-prot.com-rol vannak a szamok)
106190 DOS/Windows
432 Unix/Linux
annyira nem is gaz, ha mondjuk 5%-os linux reszesedessel szamolunk (ami szerintem tulzas, de hirtelen ilyet talaltam) a home-user-ek koreben
tehat aranyaiban nezve, ~10-12-szer annyi virus keszul woindoze rendszerekre, mint linuxra, ami imho nem rossz, azt figyelembe veve, hogy mint irtad, utobbira ez az egesz egyaltalan nem kifizetodo
tudod, a programozas ''alaptetele'': hibatlan kod nincs -
VladimirR
nagyúr
komolyan mondom, szinte minden linuxfanatikusnal jobban varom mar, hogy a win piacot veszitsen, es eloretorjenek a linux alapu rendszerek.....no nem azert, mert az nekem annyira jo lesz, hanem azert, mert kivancsi vagyok milyen kepet vagtok majd hozza, mikor honszeretett rendszereteket szarratorik, meg ellepik a fergek
erdesz: nem vaganykodasrol van szo, csak mar a tokom tele van azzal, hogy a hulye juzerek osszes faszsaga miatt a windozt hibaztatjak (es ugyanigy tele a tokom a sok *nix fanatikussal is)
[Szerkesztve] -
WN31RD
addikt
''- nem, Unix alatt ez lehetetlen!''
Sajnos nem lehetetlen. Nehezebb persze, de korántsem lehetetlen.
Pl. a böngésző egy hibáját kihasználva (van ilyen a Gecko alapúakban is, méghozzá igen sok) a gépre mászhat olyan kód, ami böngészőből bármilyen adatot el tud lopni. Hacsak pl. nem használ valaki a banki oldalakhoz külön account alatt futó böngészőt (én pl. így csinálom), akkor az ilyen típusú támadások ellen operációs rendszertől függetlenül védtelen.
(Szerk.: Nehogy azt higgye valaki, hogy külön account alatt futtatott böngésző minden biztonsági problémát megold! Ez csak egy szükséges, de korántsem elégséges apróság.)
Új hozzászólás Aktív témák
- Autós topik
- Nyíregyháza és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kritikát kapott a Nintendo konzolgyilkos felhasználói szerződése
- Gaming notebook topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Napelem
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- PH! Darts
- Elektromos autók - motorok
- További aktív témák...
- Lenovo Thinkbook 16 G6 WUXGA IPS Ryzen7 7730U 16GB 512GB SSD Radeon RX Vega8 Win11 Pro Garancia
- Samsung Galaxy S23 / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Xiaomi 14T Pro 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Dell Latitude 5420 14" Touchscreen i5-1135G7 16GB 512GB 1 év garancia
- iKing.Hu-Nothing Phone 3a Pro Grey Glyph stílus, 3 optikai zoom 12/256 GB -3 hónap garancia
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


