- Google Pixel 9a - a lapos munka
- Magisk
- Egyszerre legnagyobb és legkisebb is a Garmin Venu X1
- Szerkesztett és makrofotók mobillal
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Samsung Galaxy Watch6 Classic - tekerd!
Új hozzászólás Aktív témák
-
krisz242
tag
-
Tommmysun
aktív tag
Mondjuk ez duplája, mint amennyiért a GIt2-t megveheted, de valóban nem rossz választás
(#825) Gnar Szerintem ebben a kategóriában a legjobb a Giroja. Viszont még így is tapasztalható némi képrészlet vesztés.... legjobb eredményt optikai stabbal lehetne elérni - de az nem ez a kategória, vagy köztes megoldásként ott az utólagos feldolgozás.
-
Tommmysun
aktív tag
Amit én rendeltem, eredeti 1100 mAh-es GitUp aksit töltővel, azzal is hozza a kamera az egy óra feletti üzemidőt, ugyanúgy mint az eredetileg hozzá adott aksival, szóval nálad már tuti, hogy valami hiba van! Kizárt, hogy ennyi gyengébb aksit fogjál ki.
Más:
A vízálló tokra rendeltem védőkupakot, ami elvileg a Gopro 3-ra jó .... jelentem a GitUp tokjára sajnos NEM jó, lötyög rajta, szóval max valami DIY módszerrel lehet elérni hogy ne essen le (kupak belső peremére szigetelő szalag, stb.). A kamera kupak sem jó (bár én nem is azért vettem). Az USB meg HDMI védő éppenséggel felhelyezhető, de ugye nincs kialakított mélyedés a kamera oldalán, így kilóg a síkjából.
-
Tommmysun
aktív tag
Akkor ez annyiban megnyugtató (gondolom neked kevésbé
), hogy akkor ez valóban egy általános szoftveres hiba lehet, nem pedig a giro kezd haldoklani (mondjuk az is lehet, hogy egy rossz szériát fogtunk ki mindketten
). Az a fura, hogy először - kb két napig - nekem szerintem nem csinálta, csak sajnos nincsenek meg azok a videók.
(#778) Drótszamár Lehet, hogy kényszerből én is ezt a keretet használom mégis, csak ugye pont a jobb használhatóság miatt vettem a másik keretet, meg a megrendelt tápnak a kábele nekem is így rossz irányba megy (mivel nem is egyenes az USB csatlakozó, hanem 90 fokban hajlított, csak így pont a rossz irányba.... lehet rendelek egy másikat is
)
-
-
Tommmysun
aktív tag
Nekem pár napon belül érkezik az eredeti(?) GitUp aksi töltővel (elvileg már az országban van), majd tesztelem, ha addig nem dobom ki az ablakon a kamerát
Jelenleg úgy néz ki amúgy, hogy a remegéses hiba akkor jön elő, ha a menüben megforgatom a képet (mivel fejjel lefelé tudom csak elhelyezni az autóban). Szóval ha nem forgatom meg a felvételt, akkor elvileg jó, csak két gondom van ezzel:
1. - Ugye fejen áll minden videó,ami még orvosolható valami szerkesztő programmal,
2. - Az autós fénymérési beállítást így viszont nem tudom használni, mivel fejjel lefelé az égboltra mér fényt és nem az útra. Ma este ezért jobb híján kipróbáltam a középre súlyozott mérést ... az eredmény kb használhatatlan lett ... majdnem tök sötét az egész videó. Valakinek már volt amúgy itt ilyesmi problémája az éjszakai felvételekkel, szóval lehet hogy középre helyezett spot fénymérés volt neki beállítva, vagy pedig a fénymérés is kezd meghalni az én kamerámban is. Holnap este próbálkozok egy átlagolt fényméréssel, ha azzal sem lesz jobb, akkor repül az ablakon a cucc
Amúgy azért fura ez a dolog, hogy nem működik a fejre fordítás, mert eleinte működött minden gond nélkül és ha mégis szoftveres a hiba nem pedig hardveres, akkor nem tudom miért csak most jött elő
-
-
retesz147
addikt
köszi az infókat.
Igen azt látom, hogy a P 90 fokos, de itt a leírásban 170 van és alatta a feedbacknél is a képen Git2P Pro van a dobozon és 170-el.
Ez egy új verzió lehet?Közben elég sok videót megnéztem YT-n és azt vettem észre, mintha a SJ5000Xe-nek élethűbb lenne a színe és jobb a felbontása, viszont rosszabb a gyroja és a hangja.
Igen a kiegészítőket is közben megtaláltam, meg a plusz akksis dolgokat.
Már csak arra nem találtam sehol infót eddig, hogy mennyi a felvétel adatigénye. Mekkora kártyát érdemes bele venni, ha ilyen 2-3 órányi anyagot akarok rajta tárolni.
Köszönöm!
-
zgospel
őstag
Hát igen, a youtube erősen tömörít sajnos, de még csak most raktad fel nem rég. Ilyenkor még megy a feldolgozás, valamit még művészkedik rajta, ha 2-3 óra múlva visszanézed akkor nem lesz ennyire kockás.
Vimeonál is hasonló a helyzet csak ott még hozzájön az is, hogy mezei felhasználóknak csak 720p-ben nézhetők a videói. Ha előfizetsz akkor lehet nagyobb felbontás. Ráadásul a vimeo lejátszója nálam eléggé akadozni szokott, nem tudom hogy miért. Nem mindig, de gyakran csinálja, főleg beágyazott videóknál. Ami szerintem jó a vimeoban hogy nem tiltják le automatikusan a videódat ha aláraksz egy jogvédett zenét.
-
Tommmysun
aktív tag
Az eredeti 35,6 a módosított 45Mbps. A kártyám meg egy Sandisk Extreme Plus C10 U3, szóval kétlem, hogy az lenne a szűk keresztmetszet
.... a 60fps eleve ránézésből olyan mintha 24 lenne és pár percenként van egy egy nagyon apró akadás. Még megnézem más lejátszókkal, de szerintem a kamera processzora van a teljesítő képessége határán (vagy inkább kicsivel azon túl) ezen a bitrátán!
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- HP Omen - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDR 400 - USB-C - KVM Switch
- Garanciális MSI Katana GAMER 15,6"240Hz!i5 12500H(16X4,5Ghz)RTX 3060 6 GB VGA,32-64GB RAM/1TB SSD
- Bivaly MAGYAR Lenovo P1 gen2 (Core I7 32 Gb 1Tb 15" 4K 4Gb Nvidia) Laptopom eladó!!!
- HP ProBook 640 G8, 14" FHD IPS Touch, I5-1145G7 CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, WIN 11
- HP ProBook 640 G8, 14" FHD IPS Touch, I5-1145G7 CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, WIN 11
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - HP Elite / ZBook Thunderbolt 3 docking station
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 5800X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 16/32/64GB RAM RTX 4060Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest