Új hozzászólás Aktív témák

  • gulyasa

    őstag

    válasz Gtaati #1439 üzenetére

    Emlékeim szerint az Android 10 óta a legtöbb telefonon a rendszer része az Android Auto. Nekem annó a Huawei P20 Pro utolsó főverzió frissítése Android 10 volt és azon sem kellett már külön telepíteni az AA-t.
    De ha nálad nincs fent alapból, akkor ott az APKMirror AA letöltési oldala. Ott lentebb megtalálod azt a verziót, ami a telefonodra "illik".

    A kábel az egy más téma. Minden egyes autó márka vagy fejegység esetén - van hogy típuson belül is eltér -, is kérdés, hogy melyik esetben milyen kábel válik be.

    Amíg a P20 Pro-m volt, a 2021-es Suzuki SX4-SCross-omban egyedül a telefonhoz gyárilag adott gyorstöltő kábellel volt hajlandó kommunikálni - még egy tartaléknak beszerzett másik ugyanolyan gyári kábel sem volt jó neki.
    Samsung S23+-ra váltáskor meg mindenféle próbálkozás után egy noname USB2 kábel vált be.

Új hozzászólás Aktív témák