- Red Magic 11 Air – vékony házból süvít a szél
- Csíptetős fülesek csatája – Sony LinkBuds Clip vs. Huawei FreeClip 2
- Mérföldkő a szilárdtest-akkuknál: fontos lépést tett a QuantumScape
- Újabb óriásakku a Honortól: a X80 lehet a következő 10 000 mAh-s modell
- iPhone 18 Pro Max: kis kapacitásbővítés hoz nagy előrelépést üzemidőben
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- iOS alkalmazások
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- A korábbiaknál is varázslatosabb lesz a Honor Magic V6
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Xiaomi Mi 10T Pro - a házon belüli ellenfél
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy S10e - esszenciális
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
-
Mobilarena
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
azbest
félisten
Ne használd azt a töltőt. Hasonló egy dolláros töltővel mértem a feszültséget és pillanatok alatt megszalad 7 volt fölé, mielőtt kikapcsoltam. Nem tud 1A-t és mivel nem is stabilizált, így csúnyán el tud mászni a felszültség. Használj rendesebb töltőt, az a kacat lehet 500mA-t sem tud leadni stabilan.
Ha szerencséd van, akkor nem tette tönkre a pi-t.
(#8906) bambano: az usb-s töltől 5.2V környékét szokták leadni teheletlenül. A jobbak valamennyire tartják is az 5V-ot. Egyébként a teljesen feltöltött lithium akku 4.2V környékén van. Ja és nincsen eredeti málna táp, mivel az alapítvány nem árul kiegészítőket. Az hogy pakkban milyen töltő kerül mellé, az attól függ, hogy melyik cégtől veszed meg. A régebbi sorozatú pi-knél elég sok feszültség esett a tápáramkörön, lehet ezért preferálták az 5V-nál többet adókat. A B+ azt hiszem már nem ilyen. Az ideális táp a mérési pontokon kereken 5V.
-
tvamos
nagyúr
Nekem 800mA-es Nokia toltorol vigan megy. (Valojaban, ha nem kotok ra USB eszkozoket, a notebookom USB-jerol is megy, szoktam soros SSH-n keresztul maceralni. Mondjuk HDMI-t meg nem latott...)
(#8906) bambano válasza Warter (#8905) üzenetére
Az USB mobil toltok valojaban tapegysegek, olyan feszultseget adnak ki, ami rajuk van irva. 5V, vagy 5.25V. Valojaban ezek nem is toltok, mert sosem kotunk rajuk akumlatort tolto elektronika nelkul.
Új hozzászólás Aktív témák
- Bontatlan Intel Core ULTRA 9 285K (24mag!) + hűtött VRM-es Z890 alaplap! GAR/SZÁMLA (a Te nevedre)!
- Eladó gamer pc 11400f 16gb ddr4 ram
- Asztali PC , R5 8400F , RTX 3080 , 32GB DDR5 , 1TB NVME
- ASUS CORE I7 8700 GAMER MAX PC 16Gb RAM 512GB NVME SSD ASUS GTX 1660 SUPER 6GB DDR6 1ÉV GAR!
- ASUS CORE I5 8400T GAMER MAX PC 16Gb RAM 512GB SSD ASUS GTX 1660 SUPER 6GB DDR6 1ÉV GAR!
- ICY BOX IB-158SSK-B 3,5 SATA merevlemez mobil rack (5,25 -be építhető)
- Frissen pasztázva! Playstation 4 Pro 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
- Xbox Series S 512 GB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad Yoga 370 - i5-G7 I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I W11 I Cam I Gari!
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

wassermann

