- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Honor Magic V5 - méret a kamera mögött
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Motorola Moto G72 - a titkos favorit
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- "Titkos termékek" is várhatók a Pixel 10 széria bemutatóján
-
Mobilarena
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
pelgrim_v1 #48438 üzenetére
aztán kiderült hogy ha a felprogramozásával járó oboát lekűzdöm, tökéletesen eltudja látni ezt a feladatot elméletben
De mégis milyen elven működne? Wifi-n keresztül lennének összekapcsolva? Espnow? Én ismerem elég jól az ESP32 lehetőségeit, mégsem javasoltam. Legalábbis önmagában szerintem nem lenne képes ellátni a feladatot, kell hozzá pluszban nagy teljesítményű rádió adó/vevő.
A beépített kommunikációs lehetőségek sajnos elég korlátozottak, sebességben és hatótávolságban. Néha lakáson belül is képes elveszíteni a wifit, akkor egy nagyobb csoport egy épületen belül még akkor is gondokkal fog küzdeni, ha külső antennás ESP32-vel próbálkozol. Az espnow pedig szerintem lassú lesz hangátvitelre.
Egyébként ha segítségre van szükséged a programozáshoz, gyere az arduino topikba.
Új hozzászólás Aktív témák
- Eladó szép állapotban levő Apple iPhone 8 Plus 64GB / 12 hó jótállással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3126, 98% Akkumulátor
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3129
- DELL PowerEdge R640 rack szerver - 2xGold 6138 (20c/40t, 2.0/3.7GHz), 64GB RAM,4x1G, H730 1GB, áfás
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 10500T / RTX 3050 / 32GB DDR4 / 512 SSD!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest