Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz lolka1980 #11156 üzenetére

    ---

    Ma megjött a PI2. Gyorsan vettem egy 16GB-os kártyát, a hozzá rendelt 2A-es töltő nem jött meg így egy 1A-el próbáltam beröffenteni, ami csak másodikra sikerült. Win alatt a cégnél letöltöttem aaz 5.04-es img fájlt, és az ajánlott progival kiírtam. Be is bootolt, kiírta hogy átszabja a partíció méretét és újraindul. Meg is tette, de a bal felső sarokba kiírta a verziószaámot, és a logót is kirakta középre, de semmi. Folyamatosan világított a piros és zöld LED is. Kikapcsoltam, aztán OS X alol dd-vel írtam ki ahogy a manuel írja. Így már a második reboot után beröffent, de közben pislantott 1-et a piros LED. Ez ugye a gyenge táp jele?
    Egy vezetékes bill.el próbálok rájönni mi hogyan merre, de érzem a rádiós bill./egér kombó kelleni fog.
    Van külön topikja, vagy itt még belefér ez a téma?

    Annó AppleTV-n is próbálgattam az openelec-et, ott úgy rémlik volt euronews "plugin". Itt nem találom.
    Elképzelhető, hogy a horizon.tv bekerül a kínálatba, vagy böngészővel(van ilyen plugin?) behozható?

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák